Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

No to się popisałem i sam zostałem chamem :( Skręcając w lewo, strąbiłem kierownika jadącego na wprost, bo byłem święcie przekonany, że miał nakaz skrętu w lewo, tylko sobie z lenistwa skrócił drogę. A potem sprawdziłem, że jednak miał prawo pojechać prosto, a ja mu się władowałem przed maskę i jeszcze darłem klakson. Zhańbiłem Świnkę, wybaczcie i nie jeźdźcie na pamięć. Zwłaszcza, że okazała się kiepska. Posypałem głowę popiołem, przyciąłem słomę w gumiakach i wdrożyłem wyciągnięte wnioski. :facepalm:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, ja dzisiaj raz że późno zahamowałem na autostradzie, przez co widziałem we wstecznym lusterku jak facet w BMW - którego pozdrawiam, bo zachował pełen spokój, musiał też dać po hamulcach i odbić na pas awaryjny. A potem już pod miastem dałem pokaz wyprzedzania - co prawda droga była z naprzeciwka pusta, ale różne linie były wymalowane inaczej niż ja pojechałem ;) 

Edytowane przez Turbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie "niepozdrawiam" chama w grafitowym "Lanosie" DJ 81XXX, który na jednym z ruchliwszych skrzyżowań w Jeleniej Górze wykonał akcję wyprzedzania w stylu 20-letniego BMW. Jeżeli jakimś  cudem tu zaglądasz "kolego" to wiedz, że ten wątek jest o tobie (celowo z małej litery). Sprzedaj Subaru i kup sobie coś innego, bo psujesz opinię marce.

  • Zmieszany 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, przymar napisał:

Sprzedaj Subaru i kup sobie coś innego, bo psujesz opinię marce.

@przymar wyluzuj, w każdej grupie użytkowników hulajnóg / rowerków / skuterów / motocykli / quadów / trajek / samochodów / busów / traków (niepotrzebne skreślić) są Ludzie i ludziska. Jak ja bym się kierował Twoją zasadą, to już nie miałbym czym jeździć :biglol:

Edytowane przez Guliwer
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Guliwer napisał:

 

@przymar wyluzuj, w każdej grupie użytkowników hulajnóg / rowerków / skuterów / motocykli / quadów / trajek / samochodów / busów / traków (niepotrzebne skreślić) są Ludzie i ludziska. Jak ja bym się kierował Twoją zasadą, to już nie miałbym czy jeździć :biglol:

Generalnie tak, ale to była naprawdę gruba akcja. A od tego jest ten wątek. Ja zasadniczo święty nie jestem, ale teren zabudowany, a w szczególności centra miast to miejsca gdzie należy zluzować, a nie kozaczyć. Budujemy raczej opinię osób jeżdżących dynamicznie, ale z głową - więcej takich kmiotów i będą nas stawiali w szeregu z BMW.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest ;)  Przez 10 lat posiadania E90 jak tak po prostu sobie jechaliśmy, to ludzie często usuwali się z drogi, a potem jak ich nie wyprzedzaliśmy to stukali się w głowę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kriskristoffers napisał:

To samo miałem wrzucać - co za buractwo psuje dobre imię marki :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:


Dramat, jeszcze telefon przy uchu. Ależ antyreklama dla marki. Wstyd za takich użyszkodników Subaru, zwłaszcza w kontekście świetnej roboty którą robi @Dyrekcja w programie "Jedź bezpiecznie".

Diler powinien wyjaśnić sprawę i przywołać pracownika do porządku. Jeśli to klient w aucie zastępczym to może być trudniej.

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Mitcar D. i P. Krasnodębski sp. j. jako Autoryzowany Dealer Subaru bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Stanowczo potępiamy łamanie przepisów ruchu drogowego, a kwestie związane z bezpieczeństwem zawsze były dla nas priorytetowe.

Z osobą odpowiedzialną za powyższe zdarzenie została przeprowadzona poważna rozmowa i zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Nasza firma dołoży wszelkich starań, aby w przyszłości podobna sytuacja nie miały miejsca.

Z wyrazami szacunku
Zarząd Firmy

 

Edytowane przez salon@mitcar.subaru.pl
  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salon@mitcar.subaru.pl napisał:

Jako Autoryzowany dealer Subaru bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Stanowczo potępiamy łamanie przepisów ruchu drogowego, a kwestie związane z bezpieczeństwem zawsze były dla nas priorytetowe.

Z osobą odpowiedzialną za powyższe zdarzenie została przeprowadzona poważna rozmowa i zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Nasza firma dołoży wszelkich starań żeby w przyszłości podobne sytuację nie miały miejsca.

może zacytujcie post, do którego odnosi się Wasze oświadczenie, bo "z rozpędu" ktoś może pomyśleć, że Wasz pracownik pomyka Mustangiem po ścieżkach rowerowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, salon@mitcar.subaru.pl napisał:

Jako Autoryzowany dealer Subaru bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Stanowczo potępiamy łamanie przepisów ruchu drogowego, a kwestie związane z bezpieczeństwem zawsze były dla nas priorytetowe.

Z osobą odpowiedzialną za powyższe zdarzenie została przeprowadzona poważna rozmowa i zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Nasza firma dołoży wszelkich starań żeby w przyszłości podobne sytuację nie miały miejsca.


A jednak pracownik :)
Dobrze, że załatwiliście z nim tą kwestię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to wklejać - naprawdę trzeba nisko upaść, by TAK jeździć.

I nie ma żadnego usprawiedliwienia!!!! (Ok, zagrożenie życia - ale wtedy skan z SOR z datą i godziną + film z przejazdu).

 

Wywołuję do  tabilicy @administracja - to trzeba PUBLICZNIE napiętnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...