Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Henryk82 napisał(a):

Ten pierwszy to jełop co nie ogarnia jazdy drogami szybkiego ruchu i prawko powinno być zabrane natomiast ten drugi z białego to mściciel co robi samosądy na drodze. Obaj warci siebie tylko szkoda że przez takich debili ucierpią inni którzy mogli wpaść na nich i powstał by karambol

Jeden i drugi to jełopy którym powinno zostać zabrane prawko. Tak samo jak wszystkim tym palantom-poganiaczom co dojeżdża Ci do zderzaka, mruga światłami i wychyla się to w jedną stronę to w drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mercedesie staruszce miałem kiedyś jeden spryskiwacz przedniej szyby źle ustawiony niechcący pryskał ponad auto na pojazd za mną, mocy mało w tym aucie więc kilka razy przytrafiło mi się umyć takiemu dupkowi szybę niby że przypadkiem :mrgreen: działało za każdym razem, wpadał w popłoch i wycofywał się ale potem ustawiłem tak jak trzeba i już nie mam takiej opcji.

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał(a):

A przyhamować ostrzej trzeba, hak mam w Dżipku, często tak robię jak mnie jakaś panna lekkich obyczajów pogania.

 

Tylko że szkoda haka na takich...

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pan Dziedzic napisał(a):

A przyhamować ostrzej trzeba

 

Niekoniecznie, trzeba od razu hamować, a tym bardziej ostrzej. 

Gdy mi ktoś siada naprawdę blisko na ogonie, wtedy wystarczy zdjąć nogę z gazu.

Przy każdej następnej próbie to samo.

Z reguły wszyscy szybko chwytają o co chodzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blixten napisał(a):

Gdy mi ktoś siada naprawdę blisko na ogonie, wtedy wystarczy zdjąć nogę z gazu.

Przy każdej następnej próbie to samo.

A następnie jak Cię wyprzedzi, to on przejmie pałeczkę ulicznego edukatora. Było przed chwilą na filmie na górze - obaj zostali okrzyknięci siebie wartymi idiotami.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Prędkość mierzona kalendarzem ? ;)

Jakim? prośba o doprecyzowanie czy to Gregorjanski czy Majów a może innym co spowoduje przekłamanie odczytu prędkości a tego byśmy nie chcieli by forumowicz @Blixten dostał mandat na obwodnicy Trójmiasta  

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Aga napisał(a):

Nie lepiej zjechać na prawy pas i puścić?

Chwila, chwila ...  czy ja gdzieś napisałem , że mam w zwyczaju blokować lewy pas ? :facepalm: 

Spotkaliśmy się na drogach Trójmiasta już parokrotnie i zaobserwowałaś u mnie takie zachowanie ?  

 

W mojej wypowiedzi odniosłem się TYLKO do metody przyhamowania, którą uważam za złą.

W oparciu o własne doświadczenia dodałem też, że jest łagodniejszy sposób żeby dotarło do kogoś, kto siedzi nam na zderzaku - parę razy zdjąć nogę z gazu 

 

:coffee:

 

 

 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Henryk82 napisał(a):

a tego byśmy nie chcieli by forumowicz @Blixten dostał mandat na obwodnicy Trójmiasta  

 

Rano trasa dom-praca przez Trómiasto to max 30min, z powrotem gorzej, bo już 60-90min, ale to i tak lepszy interes niż pakować się na Obwodnicę, żeby (czasem tylko) zaoszczędzić kilka minut.

Obwodnica to (dla mnie) nieustanna walka o życie, stłuczki, korki, a w wakacje to już w ogóle jest dramat.  

Dlatego, więc ... audiobook i toczę się przez miasto. :ok:

 

P.S.

Niedawno byłem w W-wie i naprawdę byłem mile zaskoczony (wyższą niż u nas) kulturą jazdy w centrum jak i na obwodnicy. 

Czy tak jest na co dzień, czy może dlatego, że warszawiacy pojechali na wakacje nad morze ... ? ;) 

 

   

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Blixten napisał(a):

Czy tak jest na co dzień, czy może dlatego, że warszawiacy pojechali na wakacje nad morze ... ? ;) 

To trzeba sie spytać Krakowa bo ponoć u nich kultura znika z ostatnim pociągiem do Warszawy 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak coś przyklei się z tyłu do zderzaka, a nie ma ja zjechać- to wciskam lekko gaz i włączam na 1s. przeciwmgielne- odstęp pomiędzy autami szybko wraca do bezpiecznej normy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2023 o 11:52, Henryk82 napisał(a):

To trzeba sie spytać Krakowa bo ponoć u nich kultura znika z ostatnim pociągiem do Warszawy 

 

Serio tak mówią? :D Bo mi się wydaje, że po Krakowie to właśnie tak spokojnie kulturalnie :D Poza wyjątkami :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...