Jump to content

Portal motoryzacyjny szuka redaktorów !!

Guest zgloszeniared

Recommended Posts

Guest zgloszeniared

Witamy serdecznie. Tworzymy innowacyjny w swej tematyce portal motoryzacyjny. Naszą misją jest dostarczanie najnowszych informacji fanom nowoczesnej motoryzacji. W swoich publikacjach dotykamy tematów związanych z technologią, stylistyką, oraz bezpieczeństwem. Poszukujemy pasjonatów do współpracy. Jeśli lubisz pisać, i rozumiesz kierunek w jakim podąża dziś świat motoryzacji – zgłoś się do nas.

W początkowym stadium działania portalu nie możemy zagwarantować gratyfikacji pieniężnej za pisanie artykułów. Oferujemy jednak możliwość podpisania publikacji imieniem i nazwiskiem oraz przygotowanie indywidualnej strony informacyjnej dotyczącej autora.

Prosimy o kontakt osoby, zainteresowane pisaniem na potrzeby portalu. Zgłoś się do nas!!

W zgłoszeniu oczekujemy:

- Kilku zdań o sobie

- Kilku zdań uzasadnienia „Dlaczego chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego?”

- Krótkiego felietonu dotyczącego motoryzacji (tematyka dowolna max 1000 słów)

Zgłoszenia proszę nadsyłać na mail zgloszeniared@gmail.com .

Zainteresowanym prześlemy więcej szczegółowych informacji w mailach zwrotnych.

• 4 weeks later...

Moi Drodzy - zainteresowanych dziennikarstwem motoryzacyjnym zapraszam do projektu "Mistrzowska Szkoła Dziennikarstwa Motoryzacyjnego".

Z pierwszą edycją ruszamy już wkrótce! W planie nie tylko warsztaty z pisania, ale też budowy samochodu, zagadnień jazdy, zajęcia praktyczne na torze w Kielcach :-) Adepci będą też zapraszani do współtworzenia serwisu internetowego jednego z miesięczników motoryzacyjnych... o czym wkrótce.

Projekt jest skierowany do młodych ludzi, więc absolutnie nie w sierpniu. Październik jest terminem optymalnym... organizatorzy też ludzie i chcieliby czasem w weekend po prostu poleżeń pod gruszą... :-)

A tymczasem w lato mam Rage-Race, kilka rajdów, wyścigi górskie... No i oczywiście dużo artykułów do napisania, a właśnie zaczynam współpracę z kolejną redakcją...

Tilki, fajna sprawa, z chęcią wziąłbym udział, lubię pisać o samochodach, choć J.Polski nigdy nie był moim ulubionym przedmiotem. Dlatego przydałyby mi się właśnie warsztaty dziennikarskie bo z budowy samochodu jutro mem egzamin i zamiast się uczyć siedzę na forum :mrgreen: Tylko te Kielce troszkę daleko szczególnie, że w semestrze czasu będe miał na lekarstwo (praca inżynierska). Ale kto wie :)

Projekt jest skierowany do młodych ludzi, więc absolutnie nie w sierpniu. Październik jest terminem optymalnym... organizatorzy też ludzie i chcieliby czasem w weekend po prostu poleżeń pod gruszą... :-)

A tymczasem w lato mam Rage-Race, kilka rajdów, wyścigi górskie... No i oczywiście dużo artykułów do napisania, a właśnie zaczynam współpracę z kolejną redakcją...

Co prawda polonistą nie jestem, ale zawsze miałem ciągotki do pisania, można coś więcej na temat??

w semestrze czasu będe miał na lekarstwo (praca inżynierska). Ale kto wie :)

Masz już temat?

Tematu jeszcze nie mam, w gruncie rzeczy wciąż mogę wymyślić jakiś swój. Jak nie to coś tam dla mnie wybiorą. Myślałem o napisaniu na temat wpływu dawki dzielonej wtrysku oraz wartości ciśnienia wtrysku na charakter pracy silników ZS z układem CommonRail. Z drugiej strony z chęcią napisałbym pracę na temat właściwości napędu Subarowego, który jako jeden z nielicznych 4x4 nie był jeszcze na uczelni badany. Zobaczymy, ogólnie brakuje na uczelni kasy na prace badawcze więc zostają głównie obliczeniowe i projektowe.

Co prawda polonistą nie jestem, ale zawsze miałem ciągotki do pisania, można coś więcej na temat??

Kto powiedział, że dziennikarz ma być polonistą?

Ponieważ porejestrowałam co nie co w sądzie, więc mogę wreszcie zdradzić więcej szczegółów.

Najprościej skontaktować się ze mną (V-ce Prezes Zarządu) i zapisać do Stowarzyszenia "Mistrzowska Szkoła Dziennikarstwa Motoryzacyjnego" - pierwsza edycja, rozruchowa, jest skierowana głównie do członków Stowarzyszenia i będzie, o ile uda się zorganizować dostateczną liczbę sponsorów, "po kosztach".

Część dziennikarsko-warsztatową będzie prowadził nasz "patron" i zapewne wielu z Was ucieszy, że będzie to redaktor naczelny miesięcznika "Top Gear" - Piotr R. Frankowski.

Aha... tor Kielce nie jest wiążący. Prawdopodobnie będziemy jeździć inną niż Subaru marką, trwają już rozmowy z innym japońskim koncernem.