Skocz do zawartości

KLUB SUBARU


andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, JustynaP napisał(a):

Dzień dobry,

 

Zgodnie z regulaminem, spersonalizowana karta członkowska klubu Subaru jest przypisana do właściciela konkretnego samochodu o zgłoszonym w formularzu numerze VIN, który, w celu identyfikacji, znajduje się z tyłu karty.  

 

No właśnie tego nie rozumiem, bo jest tu pewna niejasność. Karta przypisana do właściciela konkretnego pojazdu, czyli jak ten właściciel pojedzie innym niż konkretny pojazd do serwisu, to dostanie rabat, czy nie? Ja bym jednak poprawił ten zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, elmot napisał(a):

No właśnie tego nie rozumiem, bo jest tu pewna niejasność. Karta przypisana do właściciela konkretnego pojazdu, czyli jak ten właściciel pojedzie innym niż konkretny pojazd do serwisu, to dostanie rabat, czy nie? Ja bym jednak poprawił ten zapis.

Nie, w celu identyfikacji pojazdu jest właśnie nr VIN z tyłu karty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, elmot napisał(a):

Czyli przypisana do pojazdu :) dziękuję za info

Dzień dobry, 

Karta jest przypisana do właściciela i do pojazdu. Przykładowo, sprzedaje Pan swój samochód i nowy właściciel jest zainteresowany kontynuowaniem członkostwa w Klubie Subaru. Wówczas po wypełnieniu formularza i wniesieniu opłaty na kolejny rok konieczne jest zaktualizowanie danych nowego właściciela w systemie. Nowa karta, którą otrzymuje, jest przypisana imiennie na niego i z tyłu na numer VIN.  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
W dniu 7.10.2023 o 20:31, KPR napisał(a):

Dobra i ja w końcu opłaciłem zaległą składkę na rzecz Klubu:)

Dzisiaj odebrałem przesyłkę. To był list. A w środku nowa karta na kolejny rok plus smyczka Subaru.

Smyczka, jako ze mam ich juz kilka to powędrowała od razu do kolegi samochodziarza by zmienił auto na te spod znaku plejad;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2017 o 20:03, Aga napisał(a):

W sprawie klubu od lat się nic niestety nie zmieniło... co do zniżek to jest 10% na części i 20% na robociznę.

Widać że nie zmienił się też wzór karty od dawna. Nadal zarys Forestera SH i Subaru 360 na tym czarnym tle. Za każdym razem czyli co rok miałem nadzieję, że wreszcie zmieni. Tym czaem mija 10 lat a karta wygląda tak samo - tyle ładnych modeli wprowadzono na rynek przez te lata, dwie generacje STI, dwie generacje BRZ, dwie generecje Forestera, XV i OBK. Tyle Subariad się przez ten czas odbyło i dalekich i bliskich, zlotów Plejad, rajdów z załogą sponsorowana przez SIP - a nie można było umieścić na tej karcie ładnej fotki.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...