Skocz do zawartości

KLUB SUBARU


andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 1.10.2020 o 14:47, Michał Krupa napisał:

@Aga informacja z lutego tego roku:

W związku z akceptacją Pani/Pana zgłoszenia uczestnictwa w Klubie Subaru i zakwalifikowaniem do grupy Klubowiczów o Statusie 1 tzn. osób posiadających samochód marki Subaru zakupiony w autoryzowanym salonie Subaru Import Polska bądź osób uczących się, do 25 roku życia, które nie posiadają samochodu uprzejmie prosimy o wpłacenie składki członkowskiej w Klubie Subaru w wysokości 120 PLN na konto: 
Subaru Import Polska sp. z o.o. 
ul. Josepha Conrada 51 
31-357 Kraków 
NIP 676 21 15 615 
mBank O. Korporacyjny Kraków
03 1140 10 81 0000 2784 5100 1001 
Ważne! W opisie płatności proszę wpisać – „KLUB SUBARU - IMIĘ NAZWISKO”

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś przegląd mając już nie aktywną kartę. Szybka dzięki temu przypominka i już po opłacie. Standardowo ponowiłem opłatę - tak samo jak rok wcześniej.

Karta przychodzi nowa na adres korespondencyjny. Pozostało zatem czekać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.10.2020 o 14:11, Aga napisał:

Gdzie znajdę numer konta i ile powinnam zapłacić? Od kilku lat mam kartę nieopłaconą, a chciałabym ją mieć aktywną. 

Podrzuci ktoś info? Dzięki :)

 

 

Użyj tej platynowej od moderatorskiego, służbowego STIaja ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zatelefonowałem na 12 687 43 00, przełączono mnie do kogoś o miłym damskim głosie i po podaniu numeru karty i nazwiska dowiedziałem się, że nowa karta została wysłana 3 września (prawie miesiąc po dokonaniu wpłaty) listem priorytetowym "więc mogła jeszcze nie dojść" :biglol: jak mi oznajmił miły damski głos.

 

Można też uzyskać by e-mail potwierdzenie pisząc na klub@subaru.pl .

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał W. napisał:

Wiecie może gdzie i jak mogę sprawdzić czy moja karta jest już aktywna?

Zazwyczaj jest aktywna zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. Plastik wbrew pozorom nie zawsze jest potrzebny - ja swojej nigdy nie używałem, ASO samo sprawdzało ważność w systemie.

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.09.2021 o 10:54, Szürkebarát napisał:

nowa karta została wysłana 3 września (prawie miesiąc po dokonaniu wpłaty) listem priorytetowym

Dzisiaj ją otrzymałem, ze stemplem pocztowym z 13 września. I ze smyczą ofkors. Ciemna karnacja karty jest elegancka jednak można by ją raz na kilka lat zmienić albo może i spersonalizować na życzenie Klubowicza.

Edytowane przez Szürkebarát
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 10.09.2021 o 11:39, aflinta napisał:

...Plastik wbrew pozorom nie zawsze jest potrzebny..

To jak bez tego "plastiku" mam wiedzieć jaki mam numer klubowy i czy jestem już jego członkiem? Wpłatę robiłem tydzień temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wieala napisał:

To jak bez tego "plastiku" mam wiedzieć jaki mam numer klubowy i czy jestem już jego członkiem? Wpłatę robiłem tydzień temu.

Najlepiej napisać maila ewentualnie zadzwonić (oczywiście w godzinach pracy centrali SIP).

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ktoś się orientuje, czy karta jest przypisana do człowieka, czy do pojazdu? W sensie czy na każdy samochód powinienem wyrobić kartę?

Edytowane przez elmot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szürkebarát napisał(a):

Według mnie do człowieka, którego imię i nazwisko jest wytłoczone na karcie.

Teraz zauważyłem, że z tyłu jest też nr VIN. Przejrzałem regulamin, ale nie znalazłem tam jasnej odpowiedzi. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, elmot napisał(a):

Teraz zauważyłem, że z tyłu jest też nr VIN. Przejrzałem regulamin, ale nie znalazłem tam jasnej odpowiedzi. 

Fakt, VIN jest na odwrocie ale kto zabroni bogatemu wstąpić do Klubu Subaru z dwoma, trzema albo i czterema autami? :biglol:

 

Polecam zatelefonować na  12 687 43 00 .

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, elmot napisał(a):

Teraz zauważyłem, że z tyłu jest też nr VIN. Przejrzałem regulamin, ale nie znalazłem tam jasnej odpowiedzi. 

Dzień dobry,

 

Zgodnie z regulaminem, spersonalizowana karta członkowska klubu Subaru jest przypisana do właściciela konkretnego samochodu o zgłoszonym w formularzu numerze VIN, który, w celu identyfikacji, znajduje się z tyłu karty.  

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...