Jump to content

Recommended Posts

4 godziny temu, Michał W. napisał:

Mam taki problem, 15 maja dokonałem wpłaty na kartę klubową i miałem ją dostać w przeciągu miesiąca od zaksięgowania wpłaty. :(

W tym tygodniu umawiam się na przegląd i czy mimo, że nie mam jej fizycznie to należy mi się rabat klubowy i jak ewentualnie interweniować w tej sprawie by ją jednak dostać?

Salon ma możliwość sprawdzenia on-line czy masz ważną kartę, bez jej fizycznego posiadania. Przynajmniej tak było w moim przypadku w salonie w Krakowie.

• Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@KPR, przypominam Ci o opłacie klubowej na kolejny rok  

Zaktualizowana lista autoryzowanych serwisów partnerskich Subaru, które zgłosiły swój udział w programie Klubu Subaru, dostępna jest pod poniższym linkiem: http://klub.subaru.pl/serwisy_partner

Masz prawo ze wszystkim się nie zgadzać ale mamy wolny rynek i każda firma ma również prawo prowadzić własną politykę cenową, co więcej ma nawet taki obowiązek, bo w przeciwnym razie mogłaby być posąd

Posted Images

Pojechałem na przed pierwszą wymianę oleju bez karty w garści za to e-mailem z Klubu Subaru potwierdzającym i zadziałało. Dobrze, że przypominasz bo zdaje się że nie zapłaciłem tego roku tych 120 złotych... :)

2 godziny temu, aflinta napisał:

Salon ma możliwość sprawdzenia on-line czy masz ważną kartę, bez jej fizycznego posiadania. Przynajmniej tak było w moim przypadku w salonie w Krakowie.

34 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Pojechałem na przed pierwszą wymianę oleju bez karty w garści za to e-mailem z Klubu Subaru potwierdzającym i zadziałało. Dobrze, że przypominasz bo zdaje się że nie zapłaciłem tego roku tych 120 złotych... :)

Sprawa wygląda tak, że kontaktowałem się z Klubem ponad miesiąc temu, przysłali mi mail bym zrobił wpłatę i od tamtej pory nie było żadnej informacji zwrotnej.

14 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Dobrze, że przypominasz bo zdaje się że nie zapłaciłem tego roku tych 120 złotych... :)

Bardzo dobrze... ja zawsze załatwiałem kwestię karty klubowej przy okazji zapisów na Plejady i w tym roku też przegapiłem sprawę :toobad:

Dostałem właśnie szybką odpowiedź z Klubu Subaru, że mają jakieś opóźnienia z wysyłką kart ale w tygodniu powinna już być i mogę bez problemu z niej korzystać (bez fizycznego posiadania), wystarczy w ASO podać jej nr. ;)

• Upvote 1

Karta już przyjechała w komplecie ze starym nr „Plejady” :)

BA052459-29B5-4B26-91EF-437279203536.jpeg

• 1 month later...

Pytanko, kończy mi się ważność karty klubu SUBARU,  czy ktoś mi przypomni o wpłacie opłaty klubowej na kolejny rok?

W dniu 17.08.2020 o 23:17, Urabus napisał:

@KPR, przypominam Ci o opłacie klubowej na kolejny rok ;) 

Właśnie dokonałem płatności :dance:

• Upvote 1
2 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Hm. Ja zapłaciłem 1 lipca, nowej karty nie dostałem. Mam jechać do serwisu na przegląd 30kkm ze starą? O co kaman?

Nie powinno być problemu. Sam miałem podobną sytuacje i wystarczy nr karty dla ASO.

55 minut temu, Michał W. napisał:

Nie powinno być problemu. Sam miałem podobną sytuacje i wystarczy nr karty dla ASO.

Dokładnie tak:)

3 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Hm. Ja zapłaciłem 1 lipca, nowej karty nie dostałem. Mam jechać do serwisu na przegląd 30kkm ze starą? O co kaman?

zawsze mozesz poprosic zeby Ci podesłali potwierdzenie przedłuzenia karty i takie cos pokazac w ASO i bedzie git (robilem tak ostatnio)

• 1 month later...

Gdzie znajdę numer konta i ile powinnam zapłacić? Od kilku lat mam kartę nieopłaconą, a chciałabym ją mieć aktywną. 

Podrzuci ktoś info? Dzięki :)

• Confused 1

@Aga informacja z lutego tego roku:

W związku z akceptacją Pani/Pana zgłoszenia uczestnictwa w Klubie Subaru i zakwalifikowaniem do grupy Klubowiczów o Statusie 1 tzn. osób posiadających samochód marki Subaru zakupiony w autoryzowanym salonie Subaru Import Polska bądź osób uczących się, do 25 roku życia, które nie posiadają samochodu uprzejmie prosimy o wpłacenie składki członkowskiej w Klubie Subaru w wysokości 120 PLN na konto: 
Subaru Import Polska sp. z o.o. 
ul. Josepha Conrada 51 
31-357 Kraków 
NIP 676 21 15 615 
mBank O. Korporacyjny Kraków
03 1140 10 81 0000 2784 5100 1001 
Ważne! W opisie płatności proszę wpisać – „KLUB SUBARU - IMIĘ NAZWISKO”

• Thanks 1
23 godziny temu, Aga napisał:

Gdzie znajdę numer konta i ile powinnam zapłacić? Od kilku lat mam kartę nieopłaconą, a chciałabym ją mieć aktywną. 

Podrzuci ktoś info? Dzięki :)

uuuuu ale wtopa :P 

• Haha 1
2 godziny temu, _akir_ napisał:

uuuuu ale wtopa :P 

Czyżby? :P

2 minuty temu, KPR napisał:

Najważniejsze @Aga czy już karta klubowa opłacona? :)

Oczywiście ;)

7 minut temu, Aga napisał:

Oczywiście ;)

Gratulacje:)

Zaległe składki trzeba też w takiej sytuacji opłacić? 

• Upvote 1
Godzinę temu, KPR napisał:

Zaległe składki trzeba też w takiej sytuacji opłacić? 

Nie ;)

No bez przesady :rolleyes::P

37 minut temu, Aga napisał:

Nie ;)

No bez przesady :rolleyes::P

Hehehe

Zostało to zatem potraktowane jako tymczasowe zawieszenie członkostwa w Klubie:)

• Upvote 1