Jump to content
andrzej

KLUB SUBARU

Recommended Posts

4 godziny temu, Michał W. napisał:

Mam taki problem, 15 maja dokonałem wpłaty na kartę klubową i miałem ją dostać w przeciągu miesiąca od zaksięgowania wpłaty. :(

W tym tygodniu umawiam się na przegląd i czy mimo, że nie mam jej fizycznie to należy mi się rabat klubowy i jak ewentualnie interweniować w tej sprawie by ją jednak dostać?

Salon ma możliwość sprawdzenia on-line czy masz ważną kartę, bez jej fizycznego posiadania. Przynajmniej tak było w moim przypadku w salonie w Krakowie.

Pojechałem na przed pierwszą wymianę oleju bez karty w garści za to e-mailem z Klubu Subaru potwierdzającym i zadziałało. Dobrze, że przypominasz bo zdaje się że nie zapłaciłem tego roku tych 120 złotych... :)

2 godziny temu, aflinta napisał:

Salon ma możliwość sprawdzenia on-line czy masz ważną kartę, bez jej fizycznego posiadania. Przynajmniej tak było w moim przypadku w salonie w Krakowie.

34 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Pojechałem na przed pierwszą wymianę oleju bez karty w garści za to e-mailem z Klubu Subaru potwierdzającym i zadziałało. Dobrze, że przypominasz bo zdaje się że nie zapłaciłem tego roku tych 120 złotych... :)

Sprawa wygląda tak, że kontaktowałem się z Klubem ponad miesiąc temu, przysłali mi mail bym zrobił wpłatę i od tamtej pory nie było żadnej informacji zwrotnej.

14 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Dobrze, że przypominasz bo zdaje się że nie zapłaciłem tego roku tych 120 złotych... :)

Bardzo dobrze... ja zawsze załatwiałem kwestię karty klubowej przy okazji zapisów na Plejady i w tym roku też przegapiłem sprawę :toobad:

Dostałem właśnie szybką odpowiedź z Klubu Subaru, że mają jakieś opóźnienia z wysyłką kart ale w tygodniu powinna już być i mogę bez problemu z niej korzystać (bez fizycznego posiadania), wystarczy w ASO podać jej nr. ;)

• Upvote 1

Karta już przyjechała w komplecie ze starym nr „Plejady” :)

BA052459-29B5-4B26-91EF-437279203536.jpeg