Skocz do zawartości

KLUB SUBARU


andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Michał W. napisał:

Mam taki problem, 15 maja dokonałem wpłaty na kartę klubową i miałem ją dostać w przeciągu miesiąca od zaksięgowania wpłaty. :(

W tym tygodniu umawiam się na przegląd i czy mimo, że nie mam jej fizycznie to należy mi się rabat klubowy i jak ewentualnie interweniować w tej sprawie by ją jednak dostać?

Salon ma możliwość sprawdzenia on-line czy masz ważną kartę, bez jej fizycznego posiadania. Przynajmniej tak było w moim przypadku w salonie w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aflinta napisał:

Salon ma możliwość sprawdzenia on-line czy masz ważną kartę, bez jej fizycznego posiadania. Przynajmniej tak było w moim przypadku w salonie w Krakowie.

 

34 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Pojechałem na przed pierwszą wymianę oleju bez karty w garści za to e-mailem z Klubu Subaru potwierdzającym i zadziałało. Dobrze, że przypominasz bo zdaje się że nie zapłaciłem tego roku tych 120 złotych... :)

 

Sprawa wygląda tak, że kontaktowałem się z Klubem ponad miesiąc temu, przysłali mi mail bym zrobił wpłatę i od tamtej pory nie było żadnej informacji zwrotnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Szürkebarát napisał:

Dobrze, że przypominasz bo zdaje się że nie zapłaciłem tego roku tych 120 złotych... :)

 

Bardzo dobrze... ja zawsze załatwiałem kwestię karty klubowej przy okazji zapisów na Plejady i w tym roku też przegapiłem sprawę :toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie szybką odpowiedź z Klubu Subaru, że mają jakieś opóźnienia z wysyłką kart ale w tygodniu powinna już być i mogę bez problemu z niej korzystać (bez fizycznego posiadania), wystarczy w ASO podać jej nr. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 minuty temu, Szürkebarát napisał:

Hm. Ja zapłaciłem 1 lipca, nowej karty nie dostałem. Mam jechać do serwisu na przegląd 30kkm ze starą? O co kaman?

Nie powinno być problemu. Sam miałem podobną sytuacje i wystarczy nr karty dla ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Szürkebarát napisał:

Hm. Ja zapłaciłem 1 lipca, nowej karty nie dostałem. Mam jechać do serwisu na przegląd 30kkm ze starą? O co kaman?

zawsze mozesz poprosic zeby Ci podesłali potwierdzenie przedłuzenia karty i takie cos pokazac w ASO i bedzie git (robilem tak ostatnio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Aga informacja z lutego tego roku:

W związku z akceptacją Pani/Pana zgłoszenia uczestnictwa w Klubie Subaru i zakwalifikowaniem do grupy Klubowiczów o Statusie 1 tzn. osób posiadających samochód marki Subaru zakupiony w autoryzowanym salonie Subaru Import Polska bądź osób uczących się, do 25 roku życia, które nie posiadają samochodu uprzejmie prosimy o wpłacenie składki członkowskiej w Klubie Subaru w wysokości 120 PLN na konto: 
Subaru Import Polska sp. z o.o. 
ul. Josepha Conrada 51 
31-357 Kraków 
NIP 676 21 15 615 
mBank O. Korporacyjny Kraków
03 1140 10 81 0000 2784 5100 1001 
Ważne! W opisie płatności proszę wpisać – „KLUB SUBARU - IMIĘ NAZWISKO”

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...