Skocz do zawartości

KLUB SUBARU


andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

do tego dochodzi jeszcze kwestia materiałów eksploatacyjnych, które mogą nie być częściami w świetle niejasnych warunków..... innymi słowy przy przeglądach dostajesz rabat na robociznę plus no właśnie... filtr oleju, powietrza? zakładam, że olej masz swój. W pierwszym roku to wyjdzie ok. 60pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Skończyło mi się członkostwo i teraz niewiem czy rejestrować się od nowa czy da się to jakoś przedłużyć. Jest niby opcja "logowanie", zrobiłem przypomnienie hasła ale mejla nie dostałem, nawet nie pamietam na ktorego mejla się rejestrowałem a przy prosbie o wysłanie hasła jaki kolwiek adres mejla się wpisze to pojawia się napis :"email wysłano." :D Swoją drogą na stronie jest niedziałający link do sklepu subaru. Czy nikt naprawde się tym nie zajmuje ?

 

Tak czy owak - przedluzał ktos czlonkostwo czy trzeba się rejestrnąć na nowo ? Nie chcę pozniej otrzymywać po 2 nr Plejad i narazac SIP na dodatkowe niepotrzebne koszta :)

 

EDIT: Jakby ktoś pytał to odrazu odpowiadam - tak w ASO sprawdzają datę ważności karty klubu subaru, byłem w serwisie dzień po upływie waznosci karty i rabatu nie dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to pięknie, ale czy Klub Subaru nie mógłby jednak zacząć normalnie działać?

 

Nie odpowiadają na maile, strona wygląda jak opuszczona.... :(

 

W jaki sposób taki serwis ma brać udział w promowaniu marki? Jaki komunikat idzie do użytkowników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ten program nigdy nie wystartował na dobre. Honorowały go tylko pewne ASO (A. Koper między innymi), w innych trzeba było przypomnieć o zniżce na kartę klubu subaru. No cóż - z tymi programami tak jest, że one fajnie wyglądają, gdy się je odpala, wszyscy partnerzy są chętni i chcą kooperować, a potem jakiś szef, który "zapisał" swój serwis/sklep/firmę do programu zapomni powiedzieć pracownikom o tym, pracownicy się w tzw. międzyczasie zmienią, nikt nic nie wie i program zdycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, może i House nie jest partnerem, ale cały czas jako taki jest wymieniany na stronie Klubu oraz w liście powitalnym wysyłanym z pierwszą kartą.

Super, że jest rabat na części i robociznę, ale potencjalny zainteresowany przystąpieniem do klubu patrzy też na listę pozostałych korzyści. Taka lista przecież powinna być okresowo weryfikowana i uaktualniana, a niestety nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W przyszłym tygodniu ojciec odbiera nowy samochód u dealera w Katowicach i stąd pytanie; Czy dealer, firma M&M Cars ma możliwośc wydania karty klubowej i czy honoruje zniżki wynikające z posiadania członkostwa w klubie Subaru :?: (o ile ww. klub istnieje jeszcze).

Z góry dziękuję Dyrekcji za odpowiedź :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dealer, firma M&M Cars ma możliwośc wydania karty klubowej i czy honoruje zniżki

kartę wydaje klub subaru po zarejestrowaniu się online (w końcu dotrze :P najwyżej trochę poczekasz :wink: )

a dealer honoruje jak jest na liście honorujących :wink:

 

tu jest wszystko

http://www.klub.subaru.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 lata później...

Niestety nie ma żadnego tematu na forum zatytułowanym  klub subaru a chciał bym zadać 2 pytania .

w ramach klubu 

 

 

- 20% zniżkę na usługi serwisowe w autoryzowanych serwisach Subaru uczestniczących w programie Klubu Subaru;
- 10% zniżkę na części w autoryzowanych serwisach Subaru uczestniczących w programie Klubu Subaru;

 

Usługi serwisowe to tylko przeglądy okresowy czy szeroko przyjęta robocizna ?

Części to elementy mechaniczne bez materiałów eksploatacyjnych jak filtr oleju/klocki hamulcowe itp ?

Moje pytania wynikają z dość dowolnej wykładni prowadzonej przez jeden salon ujęty na liście współpracowników (lub błąd pracownika ) według którego montaż akcesoriów nie jest usługą serwisową .  

Kupowałem też filtr oleju i na to nie było żadnego rabatu kiedy na chlapacze dostałem 20 % .  

Moja teoria o niewiedzy pracownika magazynu podpieram faktem że na początku na akcesoria wystawił mi 2 razy 20 % zniżki potem 10 % a potem uznał że nie mam żadnego rabatu  ;)

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niestety nie ma żadnego tematu na forum zatytułowanym klub subaru a chciał bym zadać 2 pytania .

Tematów o takim tytule jest kilkanaście, połączyłam Twój z jednym z nich.

 

W sprawie klubu od lat się nic niestety nie zmieniło... co do zniżek to jest 10% na części i 20% na robociznę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...