Skocz do zawartości

KLUB SUBARU


andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wysłałem 3 listy do Klubu Subaru. Brak odpowiedzi. Wysłałem 3 listy do Dyrekcji (Centrali). Brak odpowiedzi. Czy w ogóle działa poczta w SIP? Czy działa jeszcze Klub Subaru? Wpłaciłem kasę na konto w celu uzyskania nowej karty członkowskiej i ....cisza.

Na pewno powódź nie jest tu przyczyną, bo zacząłem słać listy jeszcze przedtem niż nadeszła.

 

Nie podoba mi się takie traktowanie klienta, który kupił auto w Waszej sieci dealerskiej.

 

A może klientem byłem tylko do momentu zakupu samochodu?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to samo - zero odpowiedzi na maile. Pomaga kontakt telefoniczny.

Okres pomiędzy wpłatą, a otrzymaniem karty ostatnim razem trwał w moim przypadku około miesiąca, ale dotarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest opłata za takie członkostwo?

 

Za: http://www.klub.subaru.pl

 

"Wysokość składki uzależniona jest od statusu klubowicza (patrz punkt 5. Członkowie Klubu Subaru) i wynosi 240 PLN dla osób posiadających samochód marki Subaru zakupiony poza autoryzowanymi salonami Subaru na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Posiadacze samochodu marki Subaru zakupionego w autoryzowanym salonie Subaru Import Polska oraz osoby uczące się, do 25 roku życia, które nie posiadają samochodu, płacą 50% powyższej składki. Dla pozostałych osób, czyli posiadaczy samochodów innych marek niż Subaru składka członkowska wynosi 280 PLN."

 

Ile to trwa?

 

1 rok

 

Czy te 20% na robocizne i 10% na częsci obowiązuje na normalnym standardowym przeglądzie? Np olej 10% taniej? Wymiana 20% taniej?

 

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy jesli znajomy w 2006 roku kupił nowe auto w Salonie w krakowie u Emila Freya, auto caly czas bylo tam servisowany i w dalszym ciągu jest a teraz ja to auto odkupiłem to która cena mnie obowiązuje?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy jesli znajomy w 2006 roku kupił nowe auto w Salonie w krakowie u Emila Freya, auto caly czas bylo tam servisowany i w dalszym ciągu jest a teraz ja to auto odkupiłem to która cena mnie obowiązuje?:)

 

Napisane jest:

 

"...Posiadacze samochodu marki Subaru zakupionego w autoryzowanym salonie Subaru Import Polska..."

 

Posiadasz auto zakupione w autoryzowanym salonie, czyli moim zdaniem sie łapiesz.

Nie jest napisane, że to Ty musiałeś je tam kupić czy też byc pierwszym właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również czekam - dokładnie minął miesiąc od wpłaty i cisza :(

 

Być może zamieszanie wokół Plejad powoduje takie opóźnienia :roll:

 

np. Sklep Subaru jest przez to aktualnie zawieszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te 20% na robocizne i 10% na częsci obowiązuje na normalnym standardowym przeglądzie? Np olej 10% taniej? Wymiana 20% taniej?

 

Na stronie głównej subaru masz takie coś jak chyba "ceny przeglądów" i tam jest napisane że "Tabelki zawierają informacje o kosztach standardowych oraz tych przygotowanych specjalnie dla Członków Klubu Subaru."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest opłata za takie członkostwo? Ile to trwa? Czy te 20% na robocizne i 10% na częsci obowiązuje na normalnym standardowym przeglądzie? Np olej 10% taniej? Wymiana 20% taniej?

sam olej wydaje mi się że nie będzie taniej, to nie jest część, poza tym nie jest to część Subaru, a o takie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest opłata za takie członkostwo? Ile to trwa? Czy te 20% na robocizne i 10% na częsci obowiązuje na normalnym standardowym przeglądzie? Np olej 10% taniej? Wymiana 20% taniej?

sam olej wydaje mi się że nie będzie taniej, to nie jest część, poza tym nie jest to część Subaru, a o takie chodzi

No tak, ale sporo jest tych częsci nie produkowanych przez Subaru.

 

 

Patrząc na te tabelki z cenami przeglądów, jesli ktoś servisuje auto w ASO to Zapisanie się do Klubu Subaru jest opłacalne również od strony finansowej, bo kwota 120zł rocznie zwraca się dwuktrotnie na samym corocznym przeglądzie:)

 

Zapisuje się:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest opłata za takie członkostwo? Ile to trwa? Czy te 20% na robocizne i 10% na częsci obowiązuje na normalnym standardowym przeglądzie? Np olej 10% taniej? Wymiana 20% taniej?

sam olej wydaje mi się że nie będzie taniej, to nie jest część, poza tym nie jest to część Subaru, a o takie chodzi

No tak, ale sporo jest tych częsci nie produkowanych przez Subaru.

niby czemu? To czy wyprodukował FHI czy pan mietek w garażu nikogo nie interesuje jeśli jest sygnowane przez Subaru, chodzi tylko o rzeczy które typowo nie są markowe, czyli różnego typu zamienniki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...