Skocz do zawartości

Co moge sie spodziewac po Tribece?


gryzli

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lece 21 do NYC po Tribece - ale ja bede chyba raczej bral nowke z tasmy...

 

Czy ktos wie, ile kosztuje w PL dolozenie chlodnicy oleju skrzyni?

gratulacje... ATF cooler'a dołóż w US :wink: w PL taniej nie będzie i rzadko to tutaj występuje.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, ATF cooler doloz fabrycznie. Nieduza doplata, a masz spokoj od razu. Mozesz jeszcze dokupic zestaw wywanikow zwyklych i gumowych i pare innych [moderator czuwa]- relingi obowiazkowo i warto wziac bagaznik rowerowy na hak holowniczy.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kontrolnie zapytalem jak by mi cos nie wyszlo z kaska i musial bym brac uzywke :mrgreen:

Ale jesli tak to spoczko :arrow: czy nowka czy nie zalatwie to na miejscu :wink:

 

Dzieks :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzis wielki dzien :arrow: lecimy z Zonka do NYC - co z tego wyniknie :?: Bedzie Tribeca czy cos innego... :?: Zobaczymy :mrgreen:

 

-- Pt paź 29, 2010 12:56 am --

 

Jeeeeeeest! 3,6 H6 - ale nie Tribeca :twisted:

 

W koncu padlo na Subaru Outback model 2011 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten nowy model 2011 OBK jest w porownywalnej obecnie cenie co Tribeca...

 

Przewazylo ilosc miejsca w srodku na przednich siedzeniach - zaokraglenie w Tribece jest mocniejsze niz w nowym OBK i to pwoduje ze naprawde jest wiecej tego miejsca i dla kierownika i dla pasazera - minusem OBK jest niestety brak mozliwosci ciagniecia czegokolwiek wiekszego niz 800 Ib - przypominam ze Tribaca w standardzie moze ciagnac 2000Ib, a z chlodnica oleju 3500Ib wiec roznica jest kolosalna - za tem postanowilem nie zakladac haka do OBK :wink:

Natomiast przyspieszenie i manewrowanie - zdecydowanie w tym wygrywa OBK 8)

Takie nowinki (przynajmniej dla mnie) jak monitor kamerki cofania w lusterku wstecznym, czy elektryczny hamulec reczny :arrow: to po prostu super mile gadzety :D Tak samo jak lopatki zmiany biegow jak w jakims sportowym autku :P

 

Po prostu lepiej sie poczulem w OBK i dlatego :wink:

 

Czarny Limited ze skorka bez satnaw, ale za to ze sprzetem HiFi harman/kardon 8)

Silnik brzmi niesamowicie :arrow: brakuje troche ladnych koncowek rur wydechowych :arrow: ale sa prawie niewidoczne wiec nie ma to az takiego znaczenia :wink:

 

Jechalem nim krotki dystans - wiec nie wiele jeszcze moge powiedziec - bede go mial dopiero w przyszlym roku, za okolo 7 miesiecy :wink:

Ale warto poczekac :twisted:

Pozdrawiam

 

-- Pt paź 29, 2010 9:53 pm --

 

O to moj Subaru

 

f578f469e4c74431m.jpg

 

8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie mialem wiecej wolnych szelestow aby go od razu zabrac i niebawic sie w to mienie przesiedlencze :?

 

Ale coz trudno, trza sie uzbroic w cierpliwosc :twisted:

 

-- Pn lis 01, 2010 7:16 pm --

 

Okazalo sie ze zle doczytalem odnosnie uciagu OBK i jeden kolega z OBK Tyr Tyr uswiadomil mnie, ze OBK z moim silnikiem ciagnie 3000Ib wiec jest ok - ale i tak haka nie zakladam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Moja żona przebywająca na zachodnim wybrzeżu nosi się z zamiarem kupna Tribeci. Najkorzystniejszą ofertę znależliśmy w BKCARS. W chwili obecnej nie może się udać do NY, żeby na miejscu popatrzeć się na samochody. W związku z powyższym mam pytanie: czy BKCARS jest firmą godną polecenia i czy bez większych obaw można od nich sprowadzić auto poprzez internet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z powyższym mam pytanie: czy BKCARS jest firmą godną polecenia i czy bez większych obaw można od nich sprowadzić auto poprzez internet ?

Jestem bardzo zadowolony.Dwa lata temu kupilem u nich auto i serwisuje od poczatku.Wszystko na czas.Firma godna polecenia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
ILE TO PALI? I JAK Z SERWISEM U NAS?

 

 

Napisane mial ze srednio pali 25 mil/ gal - wiec nie jest tragicznie...

 

Srewis ponoc taki sam jak do innych Subaru tylko czasem pewnie na jakies elementy trza troszke dluzej czekac z racji ze to wersja US :wink:

 

-- So maja 12, 2012 12:42 pm --

 

Dojzalem do decyzji i sprzedaje Jeepa, kupuje b9 :D

z racji tego ze bedzie to anglik mam do wyboru silniki 3.0...

I bede celowal w rocznik 2006...

Co mam przedewszys :wink: tkim sprawdzic przed ajak juz znajde egzemplaz dla.mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry standardy, blachy, lakier, czy nie zostawia czterech śladów za sobą :) czy hamuje poniżej 200 metrów. Ksiazka serwisowa, czy przeglądy na czas, faktury po naprawach, co sie z nim działo do tej pory. I takie tam. Jak już odrzucisz 80% obejrzanych aut i zostanie na placu boju jakiś naprawdę warty uwagi, to uważam, ze trzeba go po prostu zabrać do ASO, albo do jakiegoś magika, który ogarnia markę i masz do niego zaufanie. Według mnie nikt z nas, nawet mając ciut większe pojęcie o autach, nie jest w stanie na parkingu ocenić w 100% ich kondycji. Dlatego najważniejszy jest taki zaufany mechanik.

Nie doczytalem do końca, ale jesteś z Londka, czy już PL? Bo moze mógłbym kogoś polecić ( tu i tam :) ). Mam znajomkow z Subarką na wyspach, mogę podpytac gdzie serwisuja.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. A jak rozpoznac to slawetne podparcie zaworow i/lub sprawy zwiazane z zaworami... Czy to slychac? Wybaczcie ale ostatnie moje auto bez hydraulicznych kompensatoeow luzu to byl maluch chyba :wink:

A moj obk kupilem nowke z tasmy wiec on chodI jedwabiscie...

Tak auto potrzebuj w Londynie bo obk ma kiere z prawej, a musze miec anglika.jednak. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...