Skocz do zawartości

Co moge sie spodziewac po Tribece?


gryzli

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzieki Panowie

 

Ostatnie pytania (przydatne pewnie tez dla potomnosci) jak wyglada w telegraficznym skrocie cwiczenie zakupu samochodu przez ta firme http://www.bkcars.com?

 

Bede wdzieczny za wszelka pomoc

ja miałem pośrednika w PL i US który wszystko załatwiał i sam też ich polacał - mogę dać namiar jeśli chcesz na PW - niech wyceni co zechcesz, oni też sprawdzają auta - mają serwis ale o wpadkach z BK nie słyszałem a o innych z NY owszem - sam się na dwóch przejechałem - na szczęście porednik sprawdził i wyszło szydło..

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy dealer w NEW YORK najnizsze ceny i serwis b.dobry. Jestem z nich zadowolony.Mam znajomego ktory zajmuje sie sciaganiem aut z USA .Koszty to cena auta+oplaty celno podatkowe i oplata dla niego (nie pamietam ile ale okolo 1500$).Kontakt na PW.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powinny sie zmiescic.Sam nie probowalem (z fotelikami) bo nie mam potrzeby ale miejsca jest wystarczajaco.Wycieczka kilku godzinna z kompletem osob nie jest niczym strasznym .Tak wiec mysle ze z fotelikami tez nie bedzie problemu.To jest "kawalek" samochodu.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę sprawdzić bo coraz poważniej chodzi mi po głowie zamiana legasia na tribekę :roll:

w Legacy fajnie byłoby mieć diesela - koszt wtedy teoretycznie niższy od Tribeki ale o tych dieselach różnie piszą a potem koszty remontu straszne.. :| tyle, że trzeba AT lubić :idea:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie w legacy mam diesla :) różnie piszą ale 100kkm bez żadnego kłopotu poszło :P i kielce były i ułęż :twisted: jeździ bomba 8)

tyle że moje drugie dziecko okazało się być bliźniętami i na razie jest ok ale jak trzeba będzie przeskoczyć w foteliki 9-18 to lipa raczej.. dlatego głównym kryterium jest '3 foteliki na tylnej kanapie'

wtedy diesla się opchnie i nabędzie droga kupna jakąś zadbaną używaną :wink:

taki plan :wink:

 

-- 4 wrz 2010, o 21:55 --

 

a AT nie lubię ale będę musiał wtedy polubić najwyraźniej :roll:

i może jakiś staaary gt żeby co jakiś czas jednak do ułęża się wybrać :twisted: bo mimo wszystko tribeką bym się obawiał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy diesla się opchnie i nabędzie droga kupna jakąś zadbaną używaną

taki plan

hehe zamianka :idea: :?: no chociaż po Ułężu... :roll:

Mi się udało ustrzelić tylko 1 kolejnego syna za drugim razem :mrgreen: ale szczerze nie wiem czy 3 fotelik w środek wejdzie.. :idea: Zmierzę ile jest miejsca bo mam teraz "krzesło" 18kg+ za pasażerem i kołyskę przodem już 9-18kg za mną...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zamianka :idea: :?:

czemu nie? tyle, że leasing kończy mi się za pół roku dopiero :roll:

 

no chociaż po Ułężu... :roll:

znaczy daje radę 8) nie demonizujmy ułęża :P pytanie po co kto tam jeździ :wink: jak byłem pierwszy raz to legac był najsłabszy a kolejne auto miało 80km więcej :D także rywalizowałem z resztą głównie spalaniem 8) natomiast tak na poważnie to dużo więcej mi dały jazdy z wróblem niż sjs (choć pewnie bez sjs nie potrafiłbym wykorzystać wskazówek wróbla..) dość powiedzieć, że na koniec dnia poprawiłęm czasy o 20s :shock: duuużo łagodniej obchodząc się z autem :idea: co więcej - kilka 'szczególnych uwag wróbla' :wink: ustawiło mi technikę jazdy w kierunku - tor jazdy, spokój, bez gwałtownych manewrów = szybciej i bezpieczniej :)

 

no.. opony żre to lotnisko jak ciasteczkowy potwór krakersy :roll: to fakt..

 

tyle, że te 3 foteliki :roll: w sensie 1x 15-36 i 2x 9-18 :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mam prośbę

czy któryś z panów mógłby zmierzyć szerokość tylnej kanapy (2 rząd)

tak normalnie metrówką czy czymś

no fakt, miałem coś pomierzyć kiedyś... dałem D... :oops:

nie mam teraz fotelików ale dolna kanapa to 135cm i tyle możesz przyjąć za szerokość od drzwi do drzwi.. szerokość max oparcia u góry to 130cm

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę

czy któryś z panów mógłby zmierzyć szerokość tylnej kanapy (2 rząd)

tak normalnie metrówką czy czymś

 

http://www.cars101.com/subaru/tribeca/tribeca2006.html

 

podają 56 cali, czyli 142,24 cm

 

są wszystkie wymiary na tej stronce

 

Pozdrawiam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie :shock:

bo w legasiu mam dokładnie taką kanapę :shock: 135 siedzisko, 130 oparcie :shock:

 

-- 20 wrz 2010, o 20:20 --

 

ale to szerokość od drzwi do drzwi to 56 cali..

jak dodać J + I + H to wyjdzie 50 cali czyli 127 cm (oparcia) samo siedzisko nie jest zmierzone.. podają tylko hip room w 2 rzędzie które wynosi 54,6 cala czyli 138,7cm

jednym słowem trzeba przy okazji przymierzyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Outbacka (2001) i właśnie przesiadam się do Tribeci. Różnica jest wyraźnie odczuwalna na szerokość. Będę mógł zmierzyć w środę, podam dokładnie jesli będzie jeszcze potrzebne.

 

 

Według obrazka sama kanapa (oparcie) to 18,5 + 13 + 18,5 = 50 cali, czyli 127 cm.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podają 56 cali, czyli 142,24 cm

razem z zagłębieniami w drzwiach może tak ale tam fotelik nie wejdzie bo są w drzwiach jakby podłokietniki - ja mierzyłem pomiedzy nimi, tj. bez schowków itp.

siedzisko jest szersze od oparcia - jw. ok. 5cm

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz tych fotelików. U mnie jest trójka dzieci i dlatego się przesiadam. . Jeszcze dwa lata temu miałem fotelik i dwie podstawki - wtedy był problem, ale troche gimnastyki i dało się zamknąć drzwi :)

Z boku jest wpięty fotelik w złącze ISOFIX i w Tribece też będzie w tym miejscu. Natomiast dla pozostałej dwójki będzie więcej miejsca. Zmierzę ci dokładnie jak będę miał auto u siebie pod domem. Jest większe i dodatkowo jeszcze dwa miejsca awaryjne w trzecim rzędzie>

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowym chyba nie byłoby problemu :wink: na razie muszę wsadzić 3 do 2008 :twisted:

 

-- 20 wrz 2010, o 21:59 --

 

luki266, troje ale niedługo do 3 fotelików przodem :wink: 2latek i dwóch 4-miesięcznych na razie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...