Skocz do zawartości

blachy i hamulce


beny_trol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Mam starą imprezkę 1993r.w kombi. Strasznie mi ją zjadły korniki przez zimę a zwłaszcza tylne błotniki. Mam pytanko: ktoś się orientuje czy podejdzie jakaś reperaturka tylnych błotników od innego auta, bo z tego co wiem to do imprezy reperaturek niema, a cena całych błotników przewyższa cenę mojego auta. druga sprawa to hamulce, właśnie rozebrałem zacisk i widzę,że mam poszarpane uszczelniacze tłoczka i jednej z prowadnic. Czy da się takie rzeczy kupic bo w necie coś nie mogę znaleźc????

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reperaturek zacisków - sprawdź Autofren'a (Seinsa). Nie do wszystkich Imprez robią, a nie podałeś dokładnie, co masz. Może coś z tego podpasuje:

http://www.seinsa.es/en/productos/produ ... 20%28GC%29

Jeżeli znajdziesz odpowiedni zestaw, to myślę, że bez większego problemu powinno Ci się udać go zamówić w pierwszym lepszym motoryzacyjnym.

A co do repearturek błotników - sam chciałbym to wiedzieć :) Będę chyba niedługo też potrzebował, tyle że do WRXa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie ma reparaturek tylnych błotników do GLa. Do WRX to nie wiem. Ja muszę jesienią zrobic u siebie i wiele szukałem z moim lakiernikiem i nic nie było. Trzeba poprostu rzeźbic i tyle. Tylko starcza to mniej wiecej na 6-12 miesięcy i znowu rdza wychodzi podobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam co do uszczelniaczy to niema problemu, są osiągalne w każdym sklepie motoryzacyjnym 23zł tylko trzeba podać średnicę tłoczka bo według katalogu powinienem mieć 57mm a mam 54mm. Co do blach to większy problem reperaturek niema ale blacharz u którego byłem stwierdził,że dobierze od innego auta. Jak coś z tego wyjdzie to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...