Skocz do zawartości

Wysokość GT na standardowym zawiasie


pitgol

Rekomendowane odpowiedzi

Po zanabyciu GT mam wrażenie, że zawias na jakim stoi jest niższy niż seria. Zdarza mi się przycierac o martwych polucjantów... Po sprawdzeniu co tam siedzi widzę, że mam ori amorki (stan super, 88% sprawności każdy) i jakieś sprężyny bez oznaczeń. Stąd mam nietypową prośbę. Czy uprzejmy właściciel GT na seryjnym zawiasie (jeśli są jeszcze tacy) lub na AGX i seryjnych sprężynkach mógłby zmierzyć wysokość od ziemii do najwyższego punktu nadkola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge zmierzyc, po godz 16 :P Tylko nie wiem czy porownanie w ten sposob cos da... Ja mam 17'' felgi... i rozmiar opon by trzeba wziac pod uwage. Niby wymieniajac felgi i opony probuje sie dobrac ta sama srednice kola, ale zawsze jest mala roznica roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój getek stoi na kołach 16cali i profil opony to 55(ale jakiś dość wysokie jak ja 55:) ) i mam od ziemi do najwyższego miejca w natkolu

tył 64,3cm

przód 64,5cm

 

hm... ja 63 i mi nisko jakoś... ech te przyzwyczajenia z forka :-)

 

a zawadzasz podwoziem/wydechem o martwych polucjantow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak rozumiem masz WRXa a nie GT? Tak czy siak, porównawczo... możnaby

 

Mam i gt i wrxa :P

 

GT na kayabach i seryjnych sprezynach - stoi mniej wiecej rowno (+-0,5cm) 63,5cm. Felga 17, opona 215/40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm... ja 63 i mi nisko jakoś... ech te przyzwyczajenia z forka :-)

 

a zawadzasz podwoziem/wydechem o martwych polucjantow?

 

Jadąc w 4 osoby na pokładzie i walizki troche mi utrudniały wycieczke do pragi bo wydechem pare razy przytarłem o nie równości i zdarzyło mi sie punkąć na policjańcie. Ale jadąć samemu lub tylko z jednym pasażerem nie przytarłem jeszcze ani razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz nie seryjny wydech to będziesz przycierał właśnie nim ja mam gt 97 na seryjnym zawiasie i po wymianie wydechu właśnie nim czasem przytrę przycieram dodam ze fele mam 16/ 50/ 205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak miałem w starej imprezce krótsze sprężyny (stał 3cm niżej w porównaniu do seryjnego GT) to tarłem chlapaczami o wszystkie krawężniki i leżące policjanty .... ale jeździło się super, fajnie skręcał .... tylko te dziury w ulicach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz nie seryjny wydech to będziesz przycierał właśnie nim ja mam gt 97 na seryjnym zawiasie i po wymianie wydechu właśnie nim czasem przytrę przycieram dodam ze fele mam 16/ 50/ 205

 

zgadzam sie z tą tezą bo mam nie seryjny wydech i nie jest on w swoim seryjnym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...