Skocz do zawartości

Czy reflektory z 97-00 pasują do 93-96 ?


Adomas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. W serwisie zalecono mi kupić nowe reflektory do mojej starej Imprezy, myślę, że powinienem to zrobić bo świecą słabo, jeden jest amerykański, drugi europejski i wyraźnie widać, że ślad świetlny na jezdni jest do kitu, podobno nie przejdą przeglądu technicznego.

 

Szukam wszędzie tych reflektorów i znalazłem jakieś pojedyncze sztuki, np tylko prawy po 300pln a ja chciałbym komplet kupić.

 

Natomiast są dostępne reflektory do 97-00 na aukcjach internetowych i w sklepach z częściami po ok 160pln sztuka.

 

Z kolei w niemieckim sklepie internetowym są reflektory po 67 euro z napisem, że pasują do modeli od 92 do 2000 roku.

Nie piszę oczywiście o tych angel eyes bez homologacji.

 

Jak to jest, czy mogę kupić reflektory do 97-00 i jak będą pasowały do mojej amerykańskiej Imprezy z 93 roku?

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, jak duże mogą to być szpary? W czasie jazdy może przez nie wpadać woda pod maskę?

 

Zastanawia mnie żę ten sklep niemiecki wymienia przy tych reflektorach że pasują do 92-00 czyli bez podziału na 93-96 i 97-00

 

http://www.parts2go.de/Elektrik/Hauptsc ... 11466.html

 

Patrząc na zdjęcia tych lamp na aukcjach polskich nie potrafię zobaczyć różnicy między 93-96 a 97-00

 

Dzięki

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedne sa bardziej zaokraglone, drugie bardziej kanciaste.

Szpary nie sa wielkie - ale je widac.

Jak nie bedziesz sie taplal w kalurzach po same szyby to raczej chyba komory nie zalejesz.

 

Troche osob tak jezdzi ze wzgledu na dostepnosc/cene lamp do starszych imprez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w rezultacie tak: kupiłem lampy od 97-00, zamontowałem i szczerze mówiąc uważam, że nie ma sensu szukać tych dedykowanych do 93-96.

 

Te szpary są powierzchowne bo tylko z przodu klosza jest inny kształt, korpus jest taki sam, między grilem a kloszem widać że to trochę nie pasuje, ale naprawdę trzeba się przyglądać, w rezultacie jestem super zadowolony.

 

Pozdrawiam i dziękuję za porady,

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...