Skocz do zawartości

legacy 2.0 turbo 1994.r


loco734

Rekomendowane odpowiedzi

VOS to koszt rzędu 950-1000pln zależy jak ściągać (samemu, na spółę no i od kursu). Tajne pokrętło Wiktora to chyba jakieś 800pln ale nie jestem pewnien natomiast wiadomo że Wiktor to dobrze poustawia. Z VOSem mogą być problemy jak masz stukające popychacze - potrzafi się podobno zawiesić na 0.5bar - tak sie dzieje u Mikkiego - zobaczymy jak będzie u mnie bo mi też puka. No ale są już na to sposoby więc będziemy testować.

dzeki dzeki zaworki mi czasem klepia na zimno ktos mi mowił ze jakis olej moze pomuc agip cos moze ty cos naten temat slyszałes ja jestem swierzy w temacie tajne pokretło wiktora to (kranik )??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loco734 Po pierwsze zainstaluj sobie słownik w przeglądarce, bo jak widzę "pomuc" i "świerzo" to mną telepie, a skoro masz samochód, to pewnie maturę z języka polskiego zaliczyłeś. Co do klepiących zaworów... to chyba bardziej popychacze? Owszem, mogą klepać jak jest zły (stary) olej, mogą klepać też bo wymagają wymiany. Jeżeli klepie przez kilkanaście sekund na zimno, to raczej bym się tym specjalnie nie przejmował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
loco734 Po pierwsze zainstaluj sobie słownik w przeglądarce, bo jak widzę "pomuc" i "świerzo" to mną telepie, a skoro masz samochód, to pewnie maturę z języka polskiego zaliczyłeś. Co do klepiących zaworów... to chyba bardziej popychacze? Owszem, mogą klepać jak jest zły (stary) olej, mogą klepać też bo wymagają wymiany. Jeżeli klepie przez kilkanaście sekund na zimno, to raczej bym się tym specjalnie nie przejmował.

dzięki za rady obie zastosuje

 

-- N lut 27, 2011 7:00 pm --

 

witam mam pytanko czy mozna rozpoznac kuty silnik ogladajac go zewnacz jesli tak to jak

 

-- N lut 27, 2011 7:13 pm --

 

witam pytanko czy sprzeglo legacy II 2.0 twin turbo 280ps manual bedzie pasowac do legacy I 2.0t 200 ps manual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...