Skocz do zawartości

Znany rajdowiec Leszek K. zamieszany w przestępstwo?


Właściciel Browaru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Azrael, ale czy znają na tyle dobrze, żeby wiedzieć z kim Leszek wchodzi w interesy? (jeżeli tak to z góry przepraszam) Ale ja też znam kilku ludzi, którzy są przemiłymi starszymi panami, jednocześnie legalnie pieniędzy nie zarabiają :?

 

Nie zrozumcie mnie źle, nie twierdzę, że to co Wprost wypisuje to prawda! Chodzi mi tylko o to, że większość osób zna się na jakiejś tam płaszczyźnie. Kumpel z ogólniaka, kumpel z pracy, kumpel z telewizji, pan nauczyciel, pan lekarz, pan sportowiec... I tak naprawdę można kogoś dobrze znać, jednocześnie nie znając tej osoby w ogóle.

 

edit: No proszę, dwusetny post... i to w jakim temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że znam sie na tyle dobrze z Leszkiem by twardo sie trzymać swojego stanowiska..nie znamy sie od wczoraj,wiem co działo się gdy Leszka dopadły np kłopoty po rozbiciu WRC, wiem co sie działo, jakie były poczynione kroki przez niego i jego bliskich żeby mógł kontynuowac sezon ale to chyba jego prywatna sprawa..piowiem tylko tyle że realia były baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo odległe od tego co pisali dziennikarze w tamtym czasie..nie dajmy się zapędzić w paranoje, wiem że dziennikarze żyją sensacją i świeźą krwią ale bez przesady..też zajmowałam się tym fachem jakiś czas i NIGDY nie było konieczności wymyślania takich bzdetów ..wystarczy sie TROCHE postarać żeby napisać ciekawy i WIARYGODNY materiał. Idąc tym tropem to Duda sprzedaje przeterminowane wędliny, Sołowow ma lewy kontrakt nba umywalki w Ministerstwie a Mancin jest wtyką włoskiej mafii 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może by tak przed komisje Hołowczyca? przecież jest w Orlen Teamie..może to jakaś tajna organizacja..jeździ niby na rajdy do egzotycznych, dziwnych krajów..a może on już jest kandydatem na Prezesa Orlenu?? napewno jest w siatce mafii paliwowej 8)

 

 

Ty się śmiejesz a ja już takie sugestie słyszałem....

 

a do tego Hołek fundacje prowadzi.Tylko czekac jak zobaczymy go na zeznaniach sejmowej komisji sledczej :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sołowow ma lewy kontrakt nba umywalki w Ministerstwie

 

I tu możesz się zdziwić, bo nazwisko Sołowowa pojawiło się już kilka razy podczas przesłuchań przed komisją śledczą ds. nieprawidłowości przy prywatyzacji PZU. Teraz nie przypomnę sobie dokładnie kto i co mówił, ale wynikało z tego, że członkowie komisji podejrzewają, że firma budowlana Sołowowa Echo Invest budowała budynki za pieniądze PZU (państwowe), a następnie te obiekty PZU sprzedawała. Fajnie, nie?

 

Jeśli chodzi o powołanie przed komisję śledczą Hołowczyca... Co Was tak oburza? Ludzie! Nie od dziś słyszy się plotki, że Orlen Team oprócz sportu służy także do machinacji ze sporymi kwotami pieniędzy. Krzysztof Hołowczyc, jako zawodnik i twarz zespołu, może mieć wiedzę na temat faktów, które same w sobie nic nie znaczą, ale w powiązaniu z wiedzą zdobytą przez komisję śledczą (również tą niejawną) mogą pomóc w rozwikłaniu niektórych aspektów sprawy. Wezwanie w charakterze świadka nie oznacza, że dana osoba jest w cokolwiek zamieszana. Więc co Wam przeszkadza, że komisja wezwałaby Hołka? Że straciłby jeden dzień na przyjazd do Warszawy i złożenie zeznań? Nie sądzę, żeby to był dla niego szczególny problem... :roll:

 

I na koniec dodam, że zgadzam się z kowalzkim i jestem w szoku, że nikt w tym temacie nie napisał nic w stylu "Jeżeli informacje o jego podejrzanych kontaktach okażą się prawdziwe, to...", "Wolałbym, żeby to się nie potwierdziło, bo..." Boże... Wam naprawdę jest wszystko jedno :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sołowow ma lewy kontrakt nba umywalki w Ministerstwie

 

I tu możesz się zdziwić, bo nazwisko Sołowowa pojawiło się już kilka razy podczas przesłuchań przed komisją śledczą ds. nieprawidłowości przy prywatyzacji PZU. Teraz nie przypomnę sobie dokładnie kto i co mówił, ale wynikało z tego, że członkowie komisji podejrzewają, że firma budowlana Sołowowa Echo Invest budowała budynki za pieniądze PZU (państwowe), a następnie te obiekty PZU sprzedawała. Fajnie, nie?

 

wcale mnie to nie dziwi..ma stabilną, dobrze rozwijającą się firmę budowlaną i buduje wiele obiektów zarówno na zlecenia rządowe jak i prywatne..moge nawet Ci się przyznać że jego firma realizuje jeden z naszych (tj biura w którym pracuje) obiektów..

ja nie widzę nic dziwnego i wcale mnie nie szokuje fakt że w trakcie przesłuchań komisji pojawia się nazwisko jednego z najbogatszych polaków bo na palcach jednej ręki można policzyć nazwiska z najbogatszej 50 które tam się nie pojawiają..

 

Jeśli chodzi o powołanie przed komisję śledczą Hołowczyca... Co Was tak oburza? Ludzie! Nie od dziś słyszy się plotki, że Orlen Team oprócz sportu służy także do machinacji ze sporymi kwotami pieniędzy.

 

ja osobiście nie mam nic przeciwko..nawet jestem pewna że swoim czarującym uśmiechem Krzysztof uwiedzie Giertycha

 

I na koniec dodam, że zgadzam się z kowalzkim i jestem w szoku, że nikt w tym temacie nie napisał nic w stylu "Jeżeli informacje o jego podejrzanych kontaktach okażą się prawdziwe, to...",

 

..to wtedy zawiode się na nim jako na człowieku, znajomym..ale nie jak na zawodniku..trzeba umieć to oddzielić..realia są takie że u nas kierowcy jadą za swoje, każdy z nich prowadzi większe lub mniejsze firmy..jasne, najbardziej razi gdy są one większe..no bo to niejako jest naszą narodową cechą..skończyły sie czasy gdy ten sport był finansowany w 100% przez sponsorów a zawodnicy mogli się skupić wyłącznie na treningach..teraz każdy robi w swoim ogródku..a jak to jego sprawa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyły sie czasy gdy ten sport był finansowany w 100% przez sponsorów a zawodnicy mogli się skupić wyłącznie na treningach..teraz każdy robi w swoim ogródku..a jak to jego sprawa..

A ja jak palilem tak palę Marlboro!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniqo - dziękuję za chłodną (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) i przemyślaną odpowiedź. Z postawionymi tezami zasadniczo się się zgadzam, uważam jedynie, że to jest istotne, skąd zawodnicy biorą pieniądze na swoje starty i jakie biznesy prowadzą. Nie chcę kibicować złemu człowiekowi, który dla swojej i naszej radochy kradnie. Jeśli okrada ludzi, to nasza radość bazuje na nieszczęściu innych. Jeśli okrada państwo, to okrada też nas (i to podwójnie - najpierw z państwowych pieniędzy, które mogłyby zostać przeznaczone na zabezpieczenie naszych praw, a potem z naszych własnych, bo jako mniej cwani obywatele musimy zapłacić wyższe podatki na poczet tego braku). W tym kontekście, jeśli dowiem się, że ktoś finansuje się z nielegalnej działalności, to straci w moich oczach nie tylko jako człowiek i znajomy, ale jako zawodnik także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlascicielu, skad zawodnicy biora pieniadze na starty? A co nas to obchodzi? jak sa zaradni to maja. ( tak jak pisze Monika, duze firmy na pewno smierdza w oczach narodu - bo przeciez skad ten jeden z drugim tyle kasy wzieli? E? NO SKAD KURNA!??? NAKRADLI ZLODZIEJE I PIJACY! Bo nikt uczciwy praca sie takiej kasy nie dorobi. Aha. A czy kazdy z nas ma odwage zainwestowac wszystko co ma, dom, mieszkanie, samochod w interes, ktory moze nie wypali? I czy kazdy na nas ma leb do interesu? Bo ja cholera nie mam. Ani tej odwagi ani lba do pieniedzy. Ale nie uwazam, zeby posiadanie giga firmy budowlanej bylo karalne, albowiem, taki osobnik daje miejsca pracy innym. Setkom ludzi. Ale oni beda na niego psoczyc. Doniosa. I zamkna mu firme, a ci ludzie na bezrobocie moze pojda. - TO SIE NAZYWA POLSKIE PIEKLO. Koniec poeamtu dygresyjnego) natomiast, jesli zbieraja je w sposob nielegalny, to sa od tego organa scigania, zeby ten neilegal wytropic i zniszczyc w zarodku.

Nie mozna cale zycie myslec jak komisja z Giertychem w tle. Nie moizna wszytskich o wszystko podejrzewac. Zreszta, i to nie jest przytyk w twoja strone, najbardziej podejrzewaja innych o nieuczciwosc ludzie, ktorzy sami sa nieuczciwi. Znam te przypadki.

I pamietaj Wlascicielu Browaru, ze wszystkie te oskarzenia, obrzucanie blotem, to jest gra polityczna majaca na celu zohydzenie przeciwnikow. Nie daj sie Wlascicielu wziac na ten lep. Dzielic wszystko przez 15 i jeszcze potem przez 40.

Uciec od wlasnego polactwa. Polactwo twoj wrgóg.Tylko jak sobie wlasne polactwo uswiadomic? Noo, to jest pytanie dla psychoterapeuty, ale oni wszyscy pedofile z kolei. Zadnego ratunku. Nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie każdy skazany prawomocnym wyrokiem straciłby wiele, jeśli nie cały szacunek, jaki do niego miałem. Ale bynajmniej nie mam zamiaru wyrabiac sobie opinii na podstawie LAKONICZNYCH sugestii w prasie. Toczy się przeciwko jednemu albo drugiemu postępowanie? Nie? To co to oznacza? Otóż są 2 wyjścia: 1. jest winny, 2. jest niewinny. Niby jakim prawem mam decydowac o tym ot tak, wedle własnego widzimisię? A czy z tego, ze ma kasę na starty wynika, że jest złodziejem? Hmmm..... MOŻE ktoś jest przestępcą, bo to się zdarza. Ale niech ten, kto tak twierdzi przedstawi WIARYGODNE DOWODY, nie wystarczy rzucic błotem z nadzieją, że coś się zawsze przyklei.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oni wszyscy pedofile z kolei. Zadnego ratunku. Nigdzie.

Arno, dzieckiem już nie jesteś, więc co się boisz...

 

A co do meritum, to nie przypadek, że w Polsce gdzie się nie wetknie palca w "elitę" (finansową, polityczną, gospodarczą), czy jak kto woli "salon" - to jakieś brudy wypływają...

 

To co? Inaczej się nie da?

 

I tu zgadzam się z Właścicielem. że się da, tylko nie można przyzwalać (sobie też) na ocieranie się nawet o szemrane interesy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAL, ja mam dusze dziecka. Co robic.

Z kolei mieszkamy tam, gdzie grunt przesiakniety jest krwia wykorzystanej ludnosci. Dzialki ukradzione, za tanio kupione, pozwolenia budowlane przeplacone. Wszystkie cegly w domach obok ( BO PRZECIEZ NIE NASZYCH) sa wypalone na kradzionym pradzie. Toz to ruja i porobstwo czystej wody.

Ale my mlodzi, my mlodzi, kradzione nam nie szkodzi - ze tak nieudolnie sparafrazuje stara piosenke o wódzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna cale zycie myslec jak komisja z Giertychem w tle. Nie moizna wszytskich o wszystko podejrzewac

 

Bardzo, bardzo mądre słowa.

Przy czym nie podejrzewając nikogo uważam, żę gdyby to była prawda to byłby sqrwysynem jeżdżac za nasze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam jedynie, że to jest istotne, skąd zawodnicy biorą pieniądze na swoje starty i jakie biznesy prowadzą.

 

tylko czy nie zaczynamy popadać w jakąś paranoje..nasze życie zaczyna toczyć się dookoła komisji, lustracji, przesłuchań itp. ...staje się to powoli namiastką kultury w naszym kraju..wystarczy spojrzeć na oglądalność komisji w tv, zresztą wiele osób przyznaje otwarcie że ogląda to dla rozrywki.

Jak będziemy tak dalej brnąć to zaczniemy się wszyscy wzajemni inwigilować i szpiegować i wtedy wyjdzie że kolaga XYZ z forum handlował kiedyś na lewo komiksami i dorobił sie na nas..no bo jak nie jak tak..

To wszystko co sie dzieje zaczyna mi przypominać zwykłe podglądanie sąsiada, tylko na większą skale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei mieszkamy tam, gdzie grunt przesiakniety jest krwia wykorzystanej ludnosci.

Nie wiem, jak w Twojej okolicy, ale w mojej, to ziemia przesiąknięta jest głównie gnojówką z (celowo) nieszczelnych szamb... Mam też sąsiada, który przypadkowo ma szambo szczelne (brakoróbstwo budowlańców) i wobec tego spuszcza je w sobotnie wieczory do przepływającego nieopodal strumyczka. Radzi sobie chłop. Oszczędny jest i zapobiegliwy a nie taki pacan jak ja. Wpadnij kiedyś w sobotę wieczór na piwo (daleko nie masz), to sobie razem powdychamy aromaty.

 

I wiesz co? Nie ma mocnych na gościa. Ma szwagra w straży miejskiej...

 

Ale my mlodzi, my mlodzi, kradzione nam nie szkodzi - ze tak nieudolnie sparafrazuje stara piosenke o wódzi.

 

W tym problem, że ja stary już jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak w Twojej okolicy, ale w mojej, to ziemia przesiąknięta jest głównie gnojówką z (celowo) nieszczelnych szamb... Mam też sąsiada, który przypadkowo ma szambo szczelne (brakoróbstwo budowlańców) i wobec tego spuszcza je w sobotnie wieczory do przepływającego nieopodal strumyczka. Radzi sobie chłop. Oszczędny jest i zapobiegliwy a nie taki pacan jak ja. Wpadnij kiedyś w sobotę wieczór na piwo (daleko nie masz), to sobie razem powdychamy aromaty.

 

I wiesz co? Nie ma mocnych na gościa. Ma szwagra w straży miejskiej...

 

.

A gdzie w Warszawce takie atrakcje dają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...