Skocz do zawartości

Serwis w Poznaniu i okolicach???


xtraht

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Kilka dni temu kupilem 3 lenie Legacy kombi.Jest to moje pierwsze Subaru.Auto jest w idealnym stanie,wszystkie wpisy itp 80tys przebiegu wiec za 10tys musze zrobić przeglad.W związku z tym chciałbym prosić o wskazówki gdzie najlepiej serwisować to auto.Zdaję sobie sprawę, że w Poznaniu jest ASO, ale chciałbym również rozważyć możliwość serwisu w innym miejscu...oczywiście u kogos kto sie na tym zna.Bardzo proszę o pomoc i z góry dziekuję.Moj mail xtraht@o2.pl

pozdrawiam

Xtraht

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem rózne opinie na ich temat, ale głównym argumentem do serwisowania auta w innym miejscu może być niższa cena.Oczywiście jeśli bedą dobrze to robić.Rozumiem jednak, ze na tym forum nie uzyskam odpowiedzi,ponieważ jest cenzurowane;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie głównym argumentem do wyboru serwisu jest jego kompetencja. Subaru to nie są popularne samochody, sieć serwisowa jest słaba dlatego też i jakość serwisów jest baaaaardzo różna. Z wymianą oleju może nie jest konieczny ASO ale już rozrząd itd to inna sprawa. I tak jesteś w lepszej sytuacji bo w wielkopolsce serwisów jest mnogo a jakby co to jest jeszcze W-wa a u mnie na Pomorzu-zach to jedyną alternatywą poza jednym ASO jest Germania a ja za nimi nie przepadam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rowniez liczy się kompetencja,ale ta nie jest tylko i wyłącznie zarezerwowana dla ASO! Wynika z tego,ze w wielkopolsce oprócz Kocar nie ma alternatywy?!?! Napisałeś,że serwisów jest mnogo,a ja pytam o choć jeden dobry i nie dostaje odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś,że serwisów jest mnogo,a ja pytam o choć jeden dobry i nie dostaje odpowiedzi

 

nie spodziewaj sie innej odpowiedzi na oficjalnym forum importera....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...