Skocz do zawartości

jaki to ma w końcu silnik?


aris55

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie coś koło tego. Zależy jak to hamerykan to zawsze pare kunif wiency od wersji EU :lol:

Kuniuf ma tyle samo tylko przelicznik w usa jest inny :)

 

bo przeliczają konia najpierw mnożąc przez hamburgera, dzielą przez 100mil, potem wyciągaja pierwiastek z czikena, mnożą przez galona i wychodzi konioniutonofarenhajt.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie przyspieszenie i max prędkość ma taki 173ps USA bo chyba nigdzie nie jest to podane :?: :?: :?:

Prędkość max to o ile pamiętam ok 210-215km/h - zależna od przełożeń skrzyni najpewniej. A do 100? Obstawiam 10-11s - również dzięki A/T. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe masz te informacje Citan. Predkość to 190 km/h, ograniczone, sprawdzone oczywiście w Niemczech :mrgreen: . 11 sek do setki to pewnie 2.0 N/A by ogarnął. Jakoś dziwnie dużo samochodów nie wyrabia ze mną z pod swiateł. 173 KM to naprawdę nie jest mało, pomimo automatu, mi wystarcza. W końcu to jest samochód do jazdy po lesie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe masz te informacje Citan. Predkość to 190 km/h, ograniczone, sprawdzone oczywiście w Niemczech :mrgreen: . 11 sek do setki to pewnie 2.0 N/A by ogarnął. Jakoś dziwnie dużo samochodów nie wyrabia ze mną z pod swiateł. 173 KM to naprawdę nie jest mało, pomimo automatu, mi wystarcza. W końcu to jest samochód do jazdy po lesie :D .

Przyznam się bez bicia, że więcej niż 180 swoim N/A (Impreza 2.5i A/T) nie jechałem. :oops: Gdzieś widziałem VMax taką jak podałem, ale nie mogę znaleźć. Może po prostu widziałem informację dotyczącą MT, sam teraz nie wiem. W każdym razie najpewniej masz rację. :mrgreen: Dobrze wiedzieć.

 

Co do przyspieszenia 0-100, to też nie mam powodów do narzekania i też wydaje mi się, że bardzo szybko przyspiesza (choć A/T przełącza płynnie i nie ma efektu "kopania"), ale tak sobie wymyśliłem, że skoro 2.0 A/T ma 11.6 to 2.5 może urwie z 1s. Samemu nie sprawdzałem, bo nie mam na czym.

 

Mnie te 173 koników również wystarcza - jeździ się dość przyjemnie, wyprzedzania musiałem się nauczyć. Oczywiście przydałoby się więcej i więcej, ale to ani WRX ani STI a wygodne i bezpieczne auto, jak na razie niedrogie w utrzymaniu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniów będzie 173 jeśli jest z roku 2007 w górę, dodali zmienne fazy rozrządu

ja zmierzyłem w swoim prędkość max 192kmh na GPS - dalej nie chciał iść bo blokada jak pisał premier. Przyspieszenia w automacie brak, znaczy się nie przyspiesza tak jak bym chciał, ja bym obstawiał ok 12-13sek :P Jedynie na śliskiej nawierzchni można innym pokazać :-) niutków jest ponad 220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja mam 240ps w manualu i przez pierwsze 2 miesiace robiło WOW teraz jak przesiadam sie z prawie B grupowego saxo 170ps to za kazdym razem mam wrażenie że trzeba jechać do serwisu bo coś niejedzie :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawiał ok 12-13sek :P Jedynie na śliskiej nawierzchni można innym pokazać :-)

naLeśnik, 12,5 sek to ma 83 konna Carina 2.0 turbo diesel. Może Ci Forek niedomaga? Ja bym się upierał że to poniżej dychy zejdzie. Może jakis teścik? Ma któś sprzęt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym obstawiał ok 12-13sek :P Jedynie na śliskiej nawierzchni można innym pokazać :-)

naLeśnik, 12,5 sek to ma 83 konna Carina 2.0 turbo diesel. Może Ci Forek niedomaga? Ja bym się upierał że to poniżej dychy zejdzie. Może jakis teścik? Ma któś sprzęt?

Carina nie waży tyle co Forek, pamiętaj że Carina także nie ma ogromnych strat na napędzaniu kupy żelastwa w postaci mas obrotowych napędu 4x4 a także nie ma takiej płaszczyzny natarcia z przodu jak Carina :P . No i ostatnia rzecz: automat :wink: Nie ma co testować, Forek z 4EAT nie pojedzie szybciej do setki niż 12sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Forester 2.0 XT 2004, do setki min przed 10sek.177 kucy predkosc max 230 szedlem dalej sie balem ze mi maske urwie,wiec dziwie sie ze tu 2.5 l tak slabo ida.Ja na dwojce mam 120 do odciecia.

 

Jak 230 licznikowe to jechałeś jakieś 215 realnie. Ja zamykam szafę i mam jakies 225 na gps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...