Skocz do zawartości

blow off


jeedrass

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwiekiem sie kieruj, dzwiekiem - bo po to sie kupuje ten diwajs chyba, skoro juz ktos wierzy, ze go potrzebuje.

 

EDIT: ok - nieco juz powazniej - oczywiscie pozostaje tak czy inaczej kwestia jakosci wykonania. Ten pierwszy to albo forge, albo jakas jego kopia tak na szybkie oko - powinien byc pewnie ok. Drugi - nie wiem.

 

EDIT 2: i tak nadal uwazam, ze w seryjnym aucie z przeplywka blow-off to pomylka, a w ogole to bylo juz tyle tematow calkiem niedawno, ze moznaby sie dopisac po prostu do ktoregos :P (zgred mode mi sie wlaczyl, wiem :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego pierwszego produkuję polska firma i jest kopią forga(miałem go w ręcach :) robił całkiem dobre wrażenie) ,a może e warto też pomyśleć o forgu jak dobrze pokombinujesz to kupisz nówkę za 540 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w największym skrócie opinia jest taka że przepływka zmierzyła wlatującą dawkę powietrza i jeśli założysz blow off to będzie więcej palił,a prawda jest taka że przepływka zmierzyła dawkę powietrza i przekazaała te dane do komputera a teraz bezwzględu czy to powietrze zostanie w obiegu czy ty je wypuścisz do atmosfery to komputer i tak poda odpowiednią dawkę paliwa na podstawie danych otrzymanych z przepływki,jeśli masz jakieś jakieś wątpliwości urzyj blow off jaki mam ja czyli monza,ma on tą zalete że w prosty sposub można go zainstalować jak seryjny zawór który odpuszczone powietrze wraca do obiegu albo w ciągu 2min. przerobić na ppppssssssss,tak że do pracy w tygodiu jeżdzisz normalnie a w sobotę do lansu używasz opcji drugiej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka że przepływka zmierzyła dawkę powietrza i przekazaała te dane do komputera a teraz bezwzględu czy to powietrze zostanie w obiegu czy ty je wypuścisz do atmosfery to komputer i tak poda odpowiednią dawkę paliwa na podstawie danych otrzymanych z przepływki

 

"owszem, nie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam BOV'a TurboSmart Vee Port (australijski) w swoim STI :D , używam od kilku lat i nie mam żadnych problemów. Kupiłem za 700zł na Allegro. Jest bardzo prosty w montażu i ma bardzo dobrą i łatwą regulację twardości co w zaworze jest moim zdaniem najważniejsze. Nie może być ustawiony za miękko..., i jeszcze dodam, że nie zauważyłem żadnej różnicy w spalaniu :D . Na YouTube znajdziesz filmiki jak wygląda :lol: , pracuje :lol: i jak go zamontować :lol: . Pozdrawiam!!! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...