Skocz do zawartości

użytkownik [sektorone] chce oszszukac


namiot

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupiłem u użytkownika [sektorone] zawieszenie do sti gc8 zapłaciłem i czekam już 2 tygodnie i gościu nie odbiera telefonów ,ma włączone na zmianę dwa a na forum był wczoraj czy ktoś ma kontakt do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo, popraw ortografie w tytule, bo mozna zemdlec.

Secundo, moze masz racje, a moze nie masz. Nie rzucaj na starcie takich mocnych slow, bo pozniej trudno sie z nich wycofac. Rozumiem Twoj problem, raz na jakis czas pojawiaja sie takie tematy, mam wiec nadzieje ze ktos zna tego kolege i pomoze Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam jak mozna wysyłac kasę komuś kogo się nie zna.

Jestem na kilku innych forach i to częsty przypadek, że ktoś widzi tylko dobra cenę towaru i nic poza tym.

Niestety mamy takie czasy , że nie mozna (prawie) nikomu ufać.

 

Takie moje zdanie.

 

A gościa mozna po IP wyszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mozna. Kilka razy sie przejechalem, wiekszosc jednak zakonczyla sie sukcesem. Trzeba sie zabezpieczac, ale brak zaufania to kiepska podstawa do interesow.

Jesli jest dowod przekazania pieniedzy, chocby przelew bankowy, to sa duze nadzieje na zakonczenie transakcji lub odzyskanie pieniedzy. Cena na pewno nie kwalifikuje tego do 'niskiej spolecznosci' a w najgorszym wypadku czeka na goscia 'bezpodstawne wzbogacenie sie'.

 

Nie dramatyzujmy jeszcze. Moze sektrone wyjechal na urlop, moze mial wypadek i lezy w szpitalu, a moze ma depresje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski, EVAN macie rację.

 

Ja się tylko zastanawiam jeszcze czy można wierzyć użytkownikowi (namiot) forum którego jedynym postem jest pytanie o innego użytkownika i rzekome jego oszukanie... :roll:

 

Bez urazy namiot, ale to trochę też podejrzane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski, EVAN macie rację.

 

Ja się tylko zastanawiam jeszcze czy można wierzyć użytkownikowi (namiot) forum którego jedynym postem jest pytanie o innego użytkownika i rzekome jego oszukanie... :roll:

 

Bez urazy namiot, ale to trochę też podejrzane...

 

ja go znam jakotako i raczej nie nalezy do ludzi ktorzy rzucaja slowa na wiatr bez powodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go znam jakotako i raczej nie nalezy do ludzi ktorzy rzucaja slowa na wiatr bez powodu...

 

A to sorry. :oops: Po prostu tak to wygląda dla osób które przeczytają ten wątek, a nie znają żadnego z nich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem - widziałem nicka sekatrone, nie potrafię z niczym połączyć, ale na pewno nie kojarzył mi się z czymś beee, uważam, że pan poszkodowany, z aż jednym postem, zanim obrzuci kogoś kupą, wpadnie najpierw się przywitać, pobędzie trochę na Forum, a potem zacznie opowiadac swoje historie o Forumowiczach..... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzywaczewski, EVAN macie rację.

 

Ja się tylko zastanawiam jeszcze czy można wierzyć użytkownikowi (namiot) forum którego jedynym postem jest pytanie o innego użytkownika i rzekome jego oszukanie... :roll:

 

Bez urazy namiot, ale to trochę też podejrzane...

 

robiłem interes z pewnym namiotem i było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie po pierwsze nie bylem zarejestrowany na tym forum ponieważ kiedyś trzeba było płacić i jestem na drugim,po drugie nie oskarżam nikogo ale zwracam uwagę .ponieważ gościu jest na forum loguje się wczoraj nawęd był, a nie odpisuje na mejla nie odbiera telefonów nie odpisuje na smsy a jego telefony są na zmianę dostępne, czy ktoś go zna ma bliższy kontakt i możne do niego podjechać,bo ja jestem ze slonska i mam troszkę daleko zęby się odbić od drzwi,a myślę ze sadzić się za 600 zl to dla mnie i dla niego niepotrzebna fatyga prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za członkostwo parę lat temu 200 była jakaś oplata czy jakoś tak czy ktoś zna tego gościa czy wie co się z nim dzieje

 

 

w klubie subaru byc moze tak, nie wiem. ale dostep do forum zawsze byl darmowy odkad pamietam i sam bywam.

Ale to naprawde faktycznie kwestia drugorzedna w tym temacie, wiec nie ma sie co o to trzepac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co remek ma do tego to już kompletnie nie rozumiem. :roll:

 

Kolego namiot. Forum SIP nie jest miejscem służącym do wyjaśniania spraw co kto komu wysłał bądź nie. Jeśli wpłaciłeś kasę i nie otrzymałeś towaru - zgłoś sprawę na policję. Forum proszę w to nie mieszać.

 

Temat zamykam. Kolejnych proszę nie otwierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...