Skocz do zawartości

Rajd Lotos


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tak z innej beczki :lol: możecie mi powiedzieć staremu juz lekko zgredowi o co chodzi z tym "urwał", czy to jakieś nowe trendy powiedzonko. Ostatnio wszedzie urwał i urwał post w "rozluźnianie atmosfery" to wrecz nie moze sie obejsc bez tego .... no czegoś

 

Wracając do tematu Kuzi sie zreperuje i jeszcze powalczy i podło. Spokojnie nie takie obcierki mu nie przeszkadzały :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z innej beczki :lol: możecie mi powiedzieć staremu juz lekko zgredowi o co chodzi z tym "urwał", czy to jakieś nowe trendy powiedzonko. Ostatnio wszedzie urwał i urwał post w "rozluźnianie atmosfery" to wrecz nie moze sie obejsc bez tego .... no czegoś

 

Wracając do tematu Kuzi sie zreperuje i jeszcze powalczy i podło. Spokojnie nie takie obcierki mu nie przeszkadzały :twisted:

 

Arek - http://www.youtube.com/watch?v=YTc5DIG7ie4

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z innej beczki :lol: możecie mi powiedzieć staremu juz lekko zgredowi o co chodzi z tym "urwał", czy to jakieś nowe trendy powiedzonko. Ostatnio wszedzie urwał i urwał post w "rozluźnianie atmosfery" to wrecz nie moze sie obejsc bez tego .... no czegoś

 

 

jak to cała Polska wie a Ty nie wiesz :?: w sumie nie musisz wystarczy ,że klepiesz wszystkich na pojeżdżawkach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaraki na prologu dały ciała :( relacji nie napiszę, bo nie pamiętam kto, kiedy i za kim.

Buffier chyba był w czubie, i zdrutowana Skoda Kuzaja :D

 

Kolega chrisro przegrał z Cliówką :shock:

Gagacki - defekt w hondzie typeR :?

 

Kajto w Subaru jadąc na Lotos Quazarze zdefektował, oj będą mieli co niektórzy pole do gadania :D

 

Tak się naprawia Skodę:

 

img0211vt.th.jpg

 

Kątówka, iskry lecą :D

 

Pozdro dla spotkanych na stadionie carfit'a i Bunch'a oraz miniętej obok Dyrekcji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak z innej beczki :lol: możecie mi powiedzieć staremu juz lekko zgredowi o co chodzi z tym "urwał", czy to jakieś nowe trendy powiedzonko. Ostatnio wszedzie urwał i urwał post w "rozluźnianie atmosfery" to wrecz nie moze sie obejsc bez tego .... no czegoś

 

Wracając do tematu Kuzi sie zreperuje i jeszcze powalczy i podło. Spokojnie nie takie obcierki mu nie przeszkadzały :twisted:

 

Bęben, a propos Kuzaja i ALE URRWAŁ :D

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na co liczyłeś?

moje nadzieje już Leszek spełnił... ;)

 

tak jak wtedy: http://www.youtube.com/watch?v=DoSmvJlHM94

 

bardzo sie ciesze ze Twoje :evil: nadzieje już spełnił. Teraz po rajdzie na 2 drugim miejscu po takich przygodach też tak powiesz :?: :P

Możesz za nim nie przepadać, to Twój problem :D , ale jak widać team Skody , pokazał na co ich stać , i potrafił w pełni odbudowac auto po takim dzwonie w mega krótkim czasie. Przypomne tylko żeby mozna było przejść ponowne BK I , trzeba było , wymienić kompletne zawieszenie, amortyzator, półoś , zwrotnice , załatwić drzwi, szyby, naklejki, zrobić geometrie, okleic folia szyby, wszystko posprawdzac w czasie poniżej 5 godzin . Do tego stres z tym zwiazany , nieułatwiał zadania. Po takiej przygodzie wynik Leszka jest wiekszy od oczekiwań , bo wielu już go spisało na straty, a wpukntacji RSMP jest 3 pkt za Kucharem, który jak wiadomo na Rajdzie Polski , bedzie sie woził :twisted: , no chyba że już wyznacza sobie skróty :shock: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na co liczyłeś?

moje nadzieje już Leszek spełnił... ;)

 

tak jak wtedy: http://www.youtube.com/watch?v=DoSmvJlHM94

 

bardzo sie ciesze ze Twoje :evil: nadzieje już spełnił. Teraz po rajdzie na 2 drugim miejscu po takich przygodach też tak powiesz :?: :P

Możesz za nim nie przepadać, to Twój problem :D , ale jak widać team Skody , pokazał na co ich stać , i potrafił w pełni odbudowac auto po takim dzwonie w mega krótkim czasie. Przypomne tylko żeby mozna było przejść ponowne BK I , trzeba było , wymienić kompletne zawieszenie, amortyzator, półoś , zwrotnice , załatwić drzwi, szyby, naklejki, zrobić geometrie, okleic folia szyby, wszystko posprawdzac w czasie poniżej 5 godzin . Do tego stres z tym zwiazany , nieułatwiał zadania. Po takiej przygodzie wynik Leszka jest wiekszy od oczekiwań , bo wielu już go spisało na straty, a wpukntacji RSMP jest 3 pkt za Kucharem, który jak wiadomo na Rajdzie Polski , bedzie sie woził :twisted: , no chyba że już wyznacza sobie skróty :shock: :evil:

 

 

Carfit, nie denerw się :) Leszka można lubić jako zawodnika, albo nie, nie ma chyba nic pośredniego ;) . Doceniam jego jazdę, widziałem w paru miejscach, że poszedł takim ogniem, jak żaden inny zawodnik. Mam nadzieje, że dzwonna passa się skończyła i teraz będzie walczył o pudło w każdym rajdzie, bo przecież o to w tej zabawie chodzi. Kuchara lubię, z uwagi na to skąd jestem i właśnie jemu kibicuje, ale widzę jak Tomek jeździ...i nie napawa to optymizmem na koniec sezonu ;)

Napisz może coś więcej o tych Kucharowych skrótach, bo takie przebąkiwanie tu i tam, że coś, ale nic konkretnie, nic nie wnosi do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, nie denerw się :) Leszka można lubić jako zawodnika, albo nie, nie ma chyba nic pośredniego ;)

Jest! Ja ani nie lubię, ani nie nielubię. Generalnie podoba mi się jego styl jazdy ze względu na widowiskowość, jednak żal mi zawsze jak wydzwoni tak samo jak każdego.

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchara lubię

 

szczególnie jak polewa driny :wink: :mrgreen:

 

 

tjaaaaa, czysta bywa dobra...czasem...zalezy od okoliczności i polewacza ;)

 

 

Dyzio, jasne że każdego kto wydzwoni szkoda, tylko Leszek wali częsciej niż inni, i na sam dźwięk skody kibice odsuwają się 5m dalej od drogi ;) nie ma to jak sobie wyrobić opinię dzwonnika :) fakt też, ze zapiernicza strasznie szybko i widowiskowo ;)

oooooo to na przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...