Skocz do zawartości

problemy z odpaleniem i check engine


slonex

Rekomendowane odpowiedzi

witam

taki problem mnie dzis spotkal

jezdzilem pol dnia autem zero problemow, popoludniu po 5min postoju, wsiadam bryka nie chce odpalic;/ rozrusznik kreci, pompa kreci auto nie pali.

Dalem mu 3 minuty spokoju probuje ostatni raz - pali ale swieci check engine, przejechalem 7km w trakcie jazdy zgaslo. :twisted:

Zalalem go innym paliwem teraz poki co wszystko ok.

 

Wiem ze na oko to jeden umarl ale wedlug was co moze byc powodem - paliwo??

 

ps. do tej pory zero problemow z autem,pali na dotyk, zadnych checkow,cruisow itd. wczoraj pierwszy raz zauwazylem ze przy odpaleniu jakby dluzej krecil, ale to tylko za jednym razem. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem paliwo. Aż tak strasznie jeszcze nie miałem ale często po zatankowaniu, z konieczności, na jakichś odległych stacjach benzynowych (nie żadnych "no-name" tylko zwykle na małych sieciowych) zdarza się świecenie kontrolki Cruise. Check Engine jeszcze nie miałem. Może warto zrobić szybką diagnostykę błędów ECU bo a nuż widelec to nie to... i gdzieś na trasie będziesz miał problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki ma przebieg? Mialem cos takiego w imprzezie i u subaru powiedzieli ze to zawor zwrotny spalin od zlego paliwa, samo przeszlo i odpukac po 10kkm nic takiego sie nie zdazylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg 55tys.

jeszcze dzis troche pojezdzilem, a wlasciwie wiecej w korku postalem wszystko gralo, a wracajac do poczatku to swiecil sie tylko cruise chceck tylko przez chwile dal znaki zycia.

Mimo to przy okazji wstapie pod komputer podpiac dupowoza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...