Skocz do zawartości

jaka skrzynie załorzyć do S/tb ??


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktos moze zweryfikować co mam i czy moge to załorzyć pan sprzedajacy (a patrzac na parking z 12 imprez od gt do sti ra na czesci ) twierdzi ze to jest to ....

Jak ktos moze konkretnie powiedzieć chlopie pasuje bierz sie za robote albo dokup to i to albo nie wiem co jeszcze....

 

 

Powiem taka nawet jak sprawdzam jaka kolwiek skrzynie UK nic co pisza na scoobim nie pokrywa mi sie z tabelami o co chodzi??

 

No to zostałem zrobiony w bambuko mam skrzynie ktora mi na 95% nie pasuje bez zmiany dyferencjału:(( Nie o to mi chodziło:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra sprawa odkrecona :)

 

SZUR jak zwykle racja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wielki szacun dla ciebie bo 4 godz szperania po necie doktorat moge pisać z skrzyn

Wiec tak jak mowiles skrzynie w kodzie VN to skrzynie europejskie o przełorzeniu 1-1,1 VB to czysto JDM skrzynie i wszystkie maja 1-1 i skrzynie nie sa zamienialne bez rozbrajania napędów (VB ponoc wg niektorych sa solidniejsze i lepiej wykonane ....)

 

Zaszła pomyłka i zamisat z imprezy JDM wyciagneli mi skrzynie z UK

 

Wiec teraz powinno być plug and play bedzie taka -> JDM Impreza WRX, WRX SA, WRX STi MY94 TY752VB3CA

 

 

ALe dla pewności prosze o weryfikacje

 

PS SPDA czyli tabele z NR skrzyń zawieraja błedy!!!!! Z Opisów zmielonych skrzyń wszystkie skrzynie GT - UK maja ratio 1-1,1 w tabeli widnieje 1-1 efekt załorzenia takiej skrzyni na podmianke wiadomy .......wisko papap jeszcze doszukalem sie kilku błedów i jak juz dotre do domu jeszcze jedna fajna tabele mam moze sie przyda komus (rozszyfrowywanie dokladnego kodu skrzyni + kody dyferencłałow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogł bys jeszcze zweryfikować ta co podałem w ostatnim poście wg mnie jest to idealnie ta sama skrzynia jaka mialem (rok starsza ) i powinna pasować ale wole miec 150% pewności juz teraz :evil::evil::evil:

 

dla ułatwienia taka TY752VB3CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko jeszcze bo ja mam elektroniczny predkościomierz w nowej jest na linke rozumiem ze mozna to bez wiekszego problemu przekrecic i wkrecic elektronike w miejsce linki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...