Jump to content

Współpraca z koncernem Lotos Oil S.A.


Flipper

Recommended Posts

====================================== początek ======================================

Szanowni Państwo.

 

Od kwietnia, oficjalnie rozpoczęła się współpraca lidera polskiego rynku olejowego spółki LOTOS OIL S.A. z Subaru Import Polska - japońską gwiazdą konstelacji motoryzacyjnej w odniesieniu do jakości.

 

Dzięki badaniom i ciągłemu rozwojowi nasze produkty są coraz bardziej innowacyjne. W efekcie wielomiesięcznych prac ekspertów i testów powstały zaawansowane technologicznie oleje LOTOS Quazar, stworzone specjalnie do ochrony silników najnowocześniejszych samochodów - a więc i Subaru, do których rekomendowane są oleje: LOTOS Quazar S3 5W30 i LOTOS Quazar C3 5W30. Zostały one dobrane i zatwierdzone przez Subaru Import Polska jako produkty zgodne z wymaganiami instrukcji i gwarancji.

 

Fundamentalną zasadą, która decydowała o ich wyborze było zapewnienie bezproblemowej eksploatacji silników. Stąd ww. oleje znacznie przewyższają inne dostępne na rynku, zarówno w pewności smarowania, ilości powstających w czasie pracy osadów, własności dyspergujących, ograniczeniu zużycia silnika, wreszcie zużyciu paliwa i oleju. Potwierdzeniem jakości oleju jest certyfikowanie każdej partii produkcyjnej również po nalewie do opakowań jednostkowych.

Zapraszamy Wszystkich użytkowników Subaru korzystających ze stacji serwisowych i niezależnych punktów obsługi samochodów do zastosowania naszych zalecanych olejów. Szczegółowe informacje o naszych produktach LOTOS Quazar do samochodów Subaru znajdą Państwo na stronie http://www.lotosquazar.eu. Kompleksowa oferta produktów LOTOS Oil znajduje się w Katalogu Produktów na stronie http://www.lotosoil.pl

 

Rozpoczynając współpracę z Subaru Import Polska nie ograniczamy jej tylko do umowy handlowej czy sponsoringu sportowego.

 

Dział doradztwa technicznego i technologicznego LOTOS Oil - Serwis Olejowy - oferuje wszystkim użytkownikom marki Subaru profesjonalne doradztwo związane z eksploatacją, smarowaniem a przede wszystkim doborem oleju ale także innych, uzupełniających środków smarnych oraz produktów eksploatacyjnych (Subaru Import Polska w swoich wytycznych instrukcji samochodów Subaru nie wskazuje producenta, dostawcy olejów, lecz podaje klasę jakości i lepkości zalecaną do poprawnej eksploatacji gwarantowanej). Nasi eksperci Serwisu Olejowego doradzają największym fabrykom na całym świecie – ale nie musicie Państwo wierzyć nam na słowo - sprawdźcie sami nasze doświadczenie.

Oleje silnikowe to nasza pasja i będziemy zaszczyceni mogąc dzielić się nią z Państwem.

 

Poza serwisem olejowym do Państwa dyspozycji pozostają także pracownicy działu sprzedaży.

W przypadku pytań informacji udzielą Państwu:

• Kwestie techniczne i technologiczne (Serwis Olejowy):

Marek Dębiński, marek.debinski@lotosoil.pl, (48) 12 622 44 98 / 505 050 099

Piotr Niemiec, piotr.niemiec@lotosoil.pl, (48) 32 603 03 98 / 513 03 61 78

• Kwestie handlowe:

Robert Szymczak, robert.szymczak@lotosoil.pl, (48) 500 207 434

 

Łączę wyrazy szacunku,

Jacek Matracki

Dyrektor ds. Handlowych LOTOS Oil S.A.

====================================== koniec ======================================

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...