Jump to content

Puchar Toru Słomczyn - 15 maja


Max9

Recommended Posts

RallySprint na terenie Słomczyna czyli tor, plac giełdy i tory szutrowe. Podobnie jak na cynamonowych slajdach. Nieoficjalnie mogę podać że jest duża szansa że później zakończy się to jeszcze pojeżdżawką dla najbardziej spragnionych.

 

puchar_t1.jpg

 

Tutaj oficjalna formułka:

 

Zapraszamy miłośników sportowej jazdy na nowy cykl w sezonie 2010. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom uczestników imprez popularnych oraz zawodników i szykujemy imprezę (I runda już 15 maja), w której wystartować może każdy, kto posiada chociaż kroplę benzyny we krwi.

 

Na terenie toru rallycrossowego oraz giełdy zostaną wytyczone próby sprawnościowe. Do tego w okolicy giełdy wytyczone zostaną mini odcinki o nawierzchni szutrowej. Cała trasa zostanie zlokalizowana na terenie Słomczyna bez konieczności pokonywania długich dystansów na drogach dojazdowych. Drugim plusem jest dopuszczenie aut sportowych. Dokumentami uprawniającymi do startu w Pucharze toru Słomczyn jest aktualny dowód rejestracyjny lub książeczka sportowa pojazdu.

Udział w zawodach może wsiąść zawodnik licencjonowany jak i osoba posiadająca zwykłe prawo jazdy. Dzięki temu będzie można porównać swoje wyniki z każdym uczestnikiem. Można startować bez pilota.

 

Eliminacje Pucharu toru Słomczyn zostały zaplanowane na sezon letni. Przejazdy na próbkach odbędą się z pomiarem czasu, na najlepszych w danej rundzie czekają puchary. Prowadzona także będzie klasyfikacja łączna sezonu 2010. W czasie trwania imprezy do dyspozycji uczestników zostanie oddany teren parku serwisowego. Zachęcamy do rodzinnych przyjazdów. Uczestnicy będą mogli także skorzystać także z grillowego grzybka na terenie parku maszyn.

 

Zapraszamy już 15 maja (sobota) na pierwszą eliminację. Jest to również doskonała okazja dla zawodników z rajdów czy rallycrossu do treningów i porównania swoich wyników z młodzieżą, którą rozpiera adrenalina.

 

zgłoszenia online na ak-rzemieslnik.pl

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...