Skocz do zawartości

Jedno pytanie do posiadaczy Forestera


aris55

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilibyście ten samochód jeszcze raz? chodzi o salonówke.Interesuje mnie silnik 2.5 EX,lecz nie przekreślam diesla.ciekawa jest cena z rocznika produkcji 09.choć ok.150tys to mimo wszystko wydaję się sporo.

zastanawiam się jeszcze nad BMW X1 lub Q5 bo to ten sam przedział cenowy.

Co byście brali?

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopie, o co Ty pytasz na tym Forum.... :lol: tu sa sami miłośnicy, nawiedzeńcy, zapaleńcy, i to tej jedynej, jedynej, najlepszej marki na świecie....SUBARU....kup, pokataj i sam się przekonasz, że BMW, Volvo czy Audi to są naprawdę znakomite auta, ale zakochać można się tylko w Subaru.... :) jak wdepniesz w jedno, nie będzisz chciał innego, a jak zapadnie decyzja o kupnie kolejnego auta do domu, to nie będziesz już myślał jaką markę, tylko jaki model Subaru kupić... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz samochód do oglądania i pokazywania sąsiadom to kup BMW. Jak zamierzasz nim jeździć to cóż... najlepiej sprawdź sam, umów się na jazdy próbne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił jeszcze raz (2.0 D), ale bym się bardziej targował, wskazując na znane mi już niedoróbki. Nie widzę lepszego autka w tej klasie, odpowiednio do naszych potrzeb - nie interesują nas ani szosowe rakiety, ani maszyny do ciężkiego terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia kupił bym ponownie forestera jest po prostu idealny …. No i ten prestiż SUBARU …. Bezcenny ;-)

 

A jeśli chodzi o BMW to dla mnie szczeniackie auta co każdy „Dresik” o nim marzy potem zbiera na nie i kupuje kilkunastoletniego „dziada” i buja się po mieście … (nie mam na celu obrażania tu kogoś tylko jakieś takie mam wrażenie o autach BMW)

 

Pozdrawiam serdecznie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT, jak dla mnie ostatni prawdziwy Foryś to 2005 - ostatni klasyczny kanciak :roll:

Jak widze coś takiego to mi sie cos w kieszeni otwiera.

A dla mnie prawdziwy subaru to model 1500 z 1955 roku.

Wracajac do tematu to BMW - dresy a Q5 na bulwar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, ale nie tego nowego. Chyba powinienem już szukać my07 na zapas :D. Pancerne auto, oczywiście turbo manual.

Nowy jak dla mne jest za wysoki, wim od innych użytkowników, ze nie da się nim tak szybko jeździć w zakrętach. Być może jest większy i łaniej zrobiony ale mi mój wystarcza w 100%

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tylko Turbo

No niby tak, ale do codziennej jazdy wersja n/a jest całkowicie wystarczająca.

Nowy jak dla mne jest za wysoki

Jest wyższy, ale ma to też swoje zalety.

nie da się nim tak szybko jeździć w zakrętach

W normalnej eksploatacji na drodze nie jest to zauważalne, inne przypadki zbadam dopiero na tegorocznych Plejadach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale do codziennej jazdy wersja n/a jest całkowicie wystarczająca

 

Pewnie, oczywiście ociera się to o ekonomię :mrgreen:

 

dlatego forków diesel jest tyle. Ale prawie nikt się nie pozdrawia. Jacyś przeambicjonowani z głową w chmurach :roll:

 

Jest wyższy, ale ma to też swoje zalety.

oczywiście

 

W normalnej eksploatacji na drodze nie jest to zauważalne, inne przypadki zbadam dopiero na tegorocznych Plejadach.

dokładnie

 

nowy mi się podoba w wersji obniżonej

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, oczywiście ociera się to o ekonomię

Ja nie zauważyłem tego otarcia :wink: zresztą jak się naprawdę dynamicznie jeździ Forkiem n/a, to różnica w spalaniu w stosunku do wersji turbo nie jest znowu taka wielka :P

dlatego forków diesel jest tyle. Ale prawie nikt się nie pozdrawia

Może pozdrawiają, tylko benzyniaki za szybko jeżdżą i nie widzą :mrgreen:

nowy mi się podoba w wersji obniżonej

Czyli jesteś za diesel-ami, bo nowy Forek XT ma prześwitu 225,a Forek D tylko 215 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dlatego forków diesel jest tyle. Ale prawie nikt się nie pozdrawia. Jacyś przeambicjonowani z głową w chmurach

Nieprawdą to jest! Nie można uogólniać. Ja bym powiedział, że imprezowicze nie pozdrawiają, bo jeszcze czasem ktoś z Foresia odpowie (jeśli zdąży), a Imprezy ignorują notorycznie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiadma się w temacie trójmiasta

 

nagminnie nie pozdrawiają użyszkodnicy diesli.

 

Mnie pozdrowił kiedyś jeden subaru forester boxer diesel, jeszcze jak jeździłem GT-kiem. wymiana uśmiechów z facetem, może mnie tylko podrywał ? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to jest kwestia świadomości? bo użyszkodnicy turbo benzyn praktycznie zawsze odmachują i oczywiście sporo z NA ale oświniaczeni = świadomi 8) :twisted:

 

Tomek, świniak był czy nalepiłeś?

 

wydaje mi się że mam największego.....Świniaka na lusterku bo chyba mam najwięszke subarowe lusterka :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

edit, nie ma miniatur obrazków

 

http://i53.photobucket.com/albums/g79/a ... 0081-1.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nalepiłem ale dostałem tylko wersje rożową, moja Pani mowi ze pedalsko na szarym metalik wyglada, a mi sie podoba - rózowy świniak generuje uśmiech:)

p.s nie oddam za nic moje forka :) i kupiłbym go jeszcze raz :):lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...