Skocz do zawartości

HKS Hipermax Pro


HULK

Rekomendowane odpowiedzi

Moze jutro zaloze :) ale juz czuje ze bedzie extremalnie, myslalem moze ze ktos zna i podpowie jak ustawic tlumienie i takie tam

 

Dla zaspokojenia ciekawosci przejedz sie na najtwardszym, a potem najbardziej miekkim - pewnie skonczysz gdzies pomiedzy tak naprawde, zaleznie od upodoban i wielkosci dziur w okolicznych drogach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jutro zaloze :) ale juz czuje ze bedzie extremalnie, myslalem moze ze ktos zna i podpowie jak ustawic tlumienie i takie tam

 

Dla zaspokojenia ciekawosci przejedz sie na najtwardszym, a potem najbardziej miekkim - pewnie skonczysz gdzies pomiedzy tak naprawde, zaleznie od upodoban i wielkosci dziur w okolicznych drogach :)

 

swiete slowa, robilem podobnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA razie ustawiłem wszystkie w skrajnym położeniu ( regulacja od dolu jest, 36 kliknięć ) tylko teraz nie pamiętam w którą stronę kręciłem, zresztą i tak nie wiem w którą jest + a w którą -.

Zawieszenie pracuje rewelacyjnie, jest twardo ale dla mnie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz, czy nie ustawiles na miekko :)

Jak to jest zawias torowy, to ustawione na max moga byc bardzo bolesne.

Swoje bc-racing dla zaspokojenia ciekawosci ustawilem na max twardo i nie dalo sie normalnie jezdzic. Szkoda watroby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje bc-racing dla zaspokojenia ciekawosci ustawilem na max twardo i nie dalo sie normalnie jezdzic. Szkoda watroby :)

 

A co trzeba było jeździć po pijaku? :mrgreen:

 

Hehehe... dla znieczulenia byloby to jakies rozwiazanie :)

 

Wszystkie bebechy tak naprawde wytrzasalo. O wnetrzu samochodu nie wspominajac. Tak mniej wiecej w 1/3 sie odnalazlem spokojnie z ustawieniem na ulice

i jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie okaze ze teraz ustawilem na miekko to nawet sobie nie wyobrażam jak moze byc na twardo, ale wiesz ze ja sam twardy jestem :) ale faktem jest ze zawis na tor juz mam teraz hamulce tylko zrobic i jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...