Skocz do zawartości

Problem z radiem po rozładowaniu akumulatora.


subuk

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

ostatnio w garażu pompowałem córce balony pasztetowym kompresorem zasilanym z gniazda zapalniczki. Jak to w Subaru jest, musiałem przekręcić kluczyk aby gniazdo dostało prąd. Po napompowaniu wszystkich balonów zapomniałem wyciągnąć kluczyk ze stacyjki i tak sobie samochód w garażu przez jakieś 40 godzin postał. W poniedziałek rano chciałem odpalić, ale się nie dało ... akumulator się rozładował. Podładowałem akumulator i odpaliłem furę. Wszystko jest jak wcześniej poza jednym; nie działa mi CD, radio nie reaguje na wciskanie przycisku CD lub przycisku wysuwania płyty ... nic. Poza tym radio zgubiło zapamiętane stacje i za cholerę nie chce mi złapać tych, które do tej pory zawsze odbierało świetnie. Łapie same czeskie, radio maryja i stacje polskiego radia :mrgreen: Kij z radiem, ale bez CDika to nie wesoło ... Proszę o sugestie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ładowałeś akumulator, może odłączyłeś dodatkową masę?. W moim Legacy na minsuowym kableku poprzez specjalną nakładkę masę chwytam na śrubach przytwierdzających /trzymających/ akumulator. Jak nie podłączę minusa w tym miejscu do masy to radio słabo gra.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Problem zakończony, nie wiadomo jakim cudem, ale po podłączeniu akumulatora, radio próbowało załadować 2 płyty na raz do odtwarzacza, zakleszczyły się i objawia się to właśnie odcięciem funkcji CD. Płyty wyciągnięte, wszystko wróciło do normy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...