Jump to content

Dziwna praca silnika


pawelbujalski

Recommended Posts

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem forestera 2.0D z 2009 roku, przebieg 10 000 km, mam takie pytanie jak jest auto „zimne” silnik pracuje tak jak by trochę głośniej dochodzi nawet taki dźwięk metaliczny jak by stuki zaworów, natomiast jeśli się już trochę rozgrzeje wszystko jest ok. silnik pracuje cichutko bez żadnych dziwnych odgłosów. Czy to jest normalne ? czy tak jest w tych autach czy może z moim jest coś nie tak ?

Link to comment
Share on other sites

Jest w porządku. Często metaliczny dźwięk utrzymuje się jeszcze przez chwilę po zgaśnięciu niebieskiej kontrolki temperatury. Typowe dla diesli. W zimie dźwięki te są jeszcze bardziej wyraźne i głośne.

Link to comment
Share on other sites

auto z litwy?

 

A co ma Litwa do rzeczy? Moje jest z Litwy...

słyszałem że te z litwy maja problemy ze stukami w silniku - na pierwszy raz zalane dziwne paliwo = problem z CR. Poszukaj posty goluma

Link to comment
Share on other sites

problem z CR

 

Nie mam CR bo nie mam diesla. Myślałem, że o czymś nie wiem :). W moim przypadku jedynym mankamentem Litewskiej wersji była wielka reklama / naklejka na tylnej szybie.

Link to comment
Share on other sites

Czyli mówicie, że wszystko jest ok, no to pocieszyliście mnie :D

Nic tylko dalej trzeba delektować się jazdą, swoją drogą pierwszy raz mam subaru i muszę powiedzieć, że zawsze wiedziałem że subaru to ekstra wóz ale dopiero jak go kupiłem dowiedziałem się co znaczy jeździć SUBARU, uśmiech mi z tważy nie opada. Wybierałem pomiędzy outlanderem a foresterem po jeździe testowej na outlandera nawet już nie patrzyłem a z forestera nie chciałem wysiąść. pozdrawiam ....

Link to comment
Share on other sites

Mnie forek tez zadziwil pozytywnie choc od ponadd roku mamy impreze wolnossaka MY08. Uklonilem sie i odbieram za 2 tygodnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...