Skocz do zawartości

Dziwna praca silnika


pawelbujalski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem forestera 2.0D z 2009 roku, przebieg 10 000 km, mam takie pytanie jak jest auto „zimne” silnik pracuje tak jak by trochę głośniej dochodzi nawet taki dźwięk metaliczny jak by stuki zaworów, natomiast jeśli się już trochę rozgrzeje wszystko jest ok. silnik pracuje cichutko bez żadnych dziwnych odgłosów. Czy to jest normalne ? czy tak jest w tych autach czy może z moim jest coś nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto z litwy?

 

A co ma Litwa do rzeczy? Moje jest z Litwy...

słyszałem że te z litwy maja problemy ze stukami w silniku - na pierwszy raz zalane dziwne paliwo = problem z CR. Poszukaj posty goluma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem z CR

 

Nie mam CR bo nie mam diesla. Myślałem, że o czymś nie wiem :). W moim przypadku jedynym mankamentem Litewskiej wersji była wielka reklama / naklejka na tylnej szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie, że wszystko jest ok, no to pocieszyliście mnie :D

Nic tylko dalej trzeba delektować się jazdą, swoją drogą pierwszy raz mam subaru i muszę powiedzieć, że zawsze wiedziałem że subaru to ekstra wóz ale dopiero jak go kupiłem dowiedziałem się co znaczy jeździć SUBARU, uśmiech mi z tważy nie opada. Wybierałem pomiędzy outlanderem a foresterem po jeździe testowej na outlandera nawet już nie patrzyłem a z forestera nie chciałem wysiąść. pozdrawiam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...