Skocz do zawartości

kurołapka ->IC wlot pytanie:)


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie szperam po necie i wypatrzylem kilka fajnych forkow z ładnymi kurołapkami wg z imprezy STi

Przyznam wyglada to fajnie i moje pytanie jest takie czy do forka my 99 pasuja wloty dedykowane lub orginalne z GT??

 

Wiesz ze wszystko idzie kontówka poprawic ale mi chodzi tak plug and play bo zawsze myslalem ze sa inne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja już szukam od jakiegoś czasu i nic. Tyle, że nie dla wyglądu a wydajności. Mój forek zdycha jak jest mu za gorąco. wystarczy schłodzić ic i wraca do normy, ale z seryjnym wlotem trochę dłużej to trwa no i nie ma natrysku a to jest ból.

 

z gorącym ic traci się ponad 10KM leko i ze 30 NM

 

na hamowni zweryfikowane. Za mocne ochłodzenie dostaje się bonusy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już szukam od jakiegoś czasu i nic. Tyle, że nie dla wyglądu a wydajności. Mój forek zdycha jak jest mu za gorąco. wystarczy schłodzić ic i wraca do normy, ale z seryjnym wlotem trochę dłużej to trwa no i nie ma natrysku a to jest ból.

 

z gorącym ic traci się ponad 10KM leko i ze 30 NM

 

na hamowni zweryfikowane. Za mocne ochłodzenie dostaje się bonusy

 

Tylko10 KM? Jak jadę w dużym korku w upale to przy jego rozładowaniu jak dodaję gazu o auto ewidentnie jest zamulone i wraz ze wzrostem predkości i studzeniu ic od razu czuć jak moc wraca. A czy robiłeś badania na mrozie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja tu jeszcze raz podziękuję elberothowi za taki wlocik :D Trochę porzeźbiłem podstawę, wkleiłem siatkę i dałem do malowania. Nie zdążyłem za dużo się nacieszyć i polansować, praca daleko już czekała... Widok miałem za to słaby do przodu, bo zmieniłem amortyzatory bez wymiany sprężyn i dupka mi usiadła, a do tego taki wysoki wlot, co pół drogi zasłania :)

Zdjęcia zostały w aparacie :( spróbuje coś wykombinować i jakoś wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprostszym i najłatwiejszym do wykonania projektem powiększenia wlotu do forstera 2 generacji (MY02-) jest wrzucenie pokrywy silnika od wersji N/A i wycięcie odpowiedniego otworu, dopasowanie wlotu, wtedy można założyć praktycznie każdy wlot, ale od STI buga naprawdę wygląda najlepiej, mierzyłem kilka innych, STI 04, Sti 06, nic tak nie leży i nie wygląda tak agresywnie jak wlot STI 02.......... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ładną aluminiową maskę od Forestera ssaka 03- dałem na aledrogo 350pln, dziurę pod wlot wyciąłem flexem, wlot od buga STI najlepiej - (jest podobny do ori, ale dwa razy wyższy) trzeba od dołu wyrównać z wystających części i przykleić na klej do szyb, taki mam plan :) , i gotowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlot z STi bugeye pasuje na pewno do Forestera drugiej generacji (2003-2008).

 

Hi, jesteś tego w 100% pewien :?:

Bo chciał bym sobie większy IC wsadzić i wlocik :twisted:

 

To jest pasowanie p&p :?:

dokladnie jak pisze Kuba: wlot od bugaja STi pasuje p&p do Forka XT... mam u siebie taki wlot, wiec wiem 8) :P

 

-- 2 sie 2010, o 08:54 --

 

O wloty z STI bugeye ciężko, oj ciężko...

nowka OEM (niemalowana) kosztuje ok. 600 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...