Skocz do zawartości

Problem - kostka od sterowania szyb (pilna prośba)


Mr. Why

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problemik... podczas rozbierania drzwi kierowcy (forek MY04) rozłączyłem kompletnie kotke do sterowania szyb (4) i ryglowania drzwi. Kabelki z pinami wyjechały mi z kostki :oops:

I tutaj prośba, gdyż nie mam pojęcia gdzie ma być jaki kabelek (obecnie mam rołączone - boje sie zwary ale ryglowanie mam w sterowaniu tylnej lewej szyby) o możliwy schemat lub fotke z kolorami kabli wchodzących w kostkę - kolejność.

z tapicerki drzwe łaskaw pstryknąć fotkę (wystarczy odkręcic 1 śrubke i wyjąć panel sterowania szybami z tapicerki drzwi) będę bardzo zobowiązany. Zasadniczo szyb nie opuszczam, ale świadomość, że niedziałają bardzo mnie ...

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odkopuję.

 

Mam ten sam problem. W trakcie wypinania wtyczki z panelu rozwaliła mi się cała kostka, ta większa. Myślałem, że pomoże mi TO zdjęcie, ale kolory kabli się nie zgadzają. Czy ktoś mógłby się poświęcić i zrobić takie zdjęcie wtyczki u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Koledzy potrzebuję schematu elektrycznego lub zdjęcia z prawidłowym podłączeniem przewodów w w/w kostce, kostka mi się rozsypała bo źle się za to zabrałem. Pozdrawiam

To powinno pomóc.

Power Window System_Forester_2004.pdf

Power Window System_Forester_2004_colors.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...