Jump to content

Problem - kostka od sterowania szyb (pilna prośba)


Mr. Why

Recommended Posts

Witam,

mam taki problemik... podczas rozbierania drzwi kierowcy (forek MY04) rozłączyłem kompletnie kotke do sterowania szyb (4) i ryglowania drzwi. Kabelki z pinami wyjechały mi z kostki :oops:

I tutaj prośba, gdyż nie mam pojęcia gdzie ma być jaki kabelek (obecnie mam rołączone - boje sie zwary ale ryglowanie mam w sterowaniu tylnej lewej szyby) o możliwy schemat lub fotke z kolorami kabli wchodzących w kostkę - kolejność.

z tapicerki drzwe łaskaw pstryknąć fotkę (wystarczy odkręcic 1 śrubke i wyjąć panel sterowania szybami z tapicerki drzwi) będę bardzo zobowiązany. Zasadniczo szyb nie opuszczam, ale świadomość, że niedziałają bardzo mnie ...

Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Odkopuję.

 

Mam ten sam problem. W trakcie wypinania wtyczki z panelu rozwaliła mi się cała kostka, ta większa. Myślałem, że pomoże mi TO zdjęcie, ale kolory kabli się nie zgadzają. Czy ktoś mógłby się poświęcić i zrobić takie zdjęcie wtyczki u siebie?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Koledzy potrzebuję schematu elektrycznego lub zdjęcia z prawidłowym podłączeniem przewodów w w/w kostce, kostka mi się rozsypała bo źle się za to zabrałem. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...