Skocz do zawartości

Cisnieniomierz - gdzie kupić jakiś DOBRY ?


elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

Zachciało mi się kupić ciśnieniomierz. Sprawa niby prosta, na Allegro są 2 strony różnych.

 

Problem jednak w tym, że chciałbym mieć ciśnieniomierz pozwalający na kontrolowane spuszczanie powietrza z opony. Nie chce mi się bawić zapałka czy śrubokrętem - chciałbym raz podłączyć i jak panisko sobie elegancko upuścić tyle ile mi potrzeba.

 

Na Allegro jest jeden taki, ale kosztuje już kawiorowo - 240zł (najdroższy jaki jest):

 

http://www.allegro.pl/item1017062830_ci ... gacre.html

 

Ma ktoś pomysły na jakąś alternatywę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na Placu Konstytucji jest sklep z narzędziami i elektroniką - niestety nie pamiętam nazwy (jak sie jedzie od Centrum w stronę Mokotowa to będzie po lewej pod tymi "arkadami". W tym sklepie mają dostępne na zamówienie (choć czasami od ręki) profesjonalne ciśnieniomierze elektroniczne. Cena około 120zł. I mają funkcję upuszczania powietrza. Posiadam taki od 4 lat, dość często używany i działa bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie profi Forcha elektroniczny, niesamowicie dokładny, i długowieczny . Miałem kilkanaście różnych , drogich, tanich, po jakimś czasie wszystkie przekłamują , kupiłem Forcha elektronicznego, problemy znikły, jest pancerny, dokładny, i długowiecznie dokładny. Ceny niestety nie pamietam, ale najtańszy nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie profi Forcha elektroniczny, niesamowicie dokładny, i długowieczny . Miałem kilkanaście różnych , drogich, tanich, po jakimś czasie wszystkie przekłamują , kupiłem Forcha elektronicznego, problemy znikły, jest pancerny, dokładny, i długowiecznie dokładny. Ceny niestety nie pamietam, ale najtańszy nie był

 

 

w tysiaku się pewno zmieścisz.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Za tysiaka to już bym wolał kupić coś takiego-do letnich i zimówek.

http://www.autododatki.pl/product-pol-2 ... 4DU-A.html

 

Fajny gażet, Testował ktoś z was coś takiego ?

 

 

Moja lepsza połowa ma coś takiego zainstalowane... seryjnie :wink:

Działa i nawet czasem się przydaje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...