Skocz do zawartości

Jubileuszowa Cyna X


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio w kjs startują auta w gazie

 

masz na myśli KJSy AK-Centrum? Przyznam się, że nie śledziłem zmian regulaminowych ale obawiam się, że wynika to tylko i wyłącznie z pobłażliwości osób odpowowiedzialnych za BK. Myślę, że w AK - Polskim by to nie przeszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a trzeba miec kaski?

 

W twoim Saxo (co to wszyscy znaja) kaski sa obowiazkowe z racji klatki.... i to nie dlatego, ze takie sa wymagania, tylko tak nakazuje zdrowy rozsadek! Polecam jakis profi kask OMP np. z tzw. niebieska homologacja koszt okolo 200zl. Dowolny orzeszek od 49-80zl.

 

ostatnio w kjs startują auta w gazie

masz na myśli KJSy AK-Centrum? Przyznam się, że nie śledziłem zmian regulaminowych ale obawiam się, że wynika to tylko i wyłącznie z pobłażliwości osób odpowowiedzialnych za BK. Myślę, że w AK - Polskim by to nie przeszło...

 

W AK-Centrum badanie = zaplacenie wpisowego. Tam nikt nie dba o bezpieczenstwo czy przestrzeganie przepisow.

 

Pozostale kluby respektuja obowiazujace przepisy. W AK Polskim LPG nie przejdzie chyba ze: "Samochody zasilane gazem muszą mieć wymontowany zbiornik gazu lub zawór

bezpieczeństwa z butli gazu, natomiast w komorze silnika w sposób widoczny musi być odłączone doprowadzenie gazu do silnika."

 

Polecam wszystkim poczatkujacym... lub tym co to chca wygrac przy zielonym stoliku :mrgreen:

przeczytanie regulaminu (jak sie gra to warto wiedziec na jakich zasadach).

 

Zawsze aktualne regulaminy sa tutaj:

http://www.pzm.pl/samochody_regulaminy/rajdy

 

Koniecznie trzeba znac:

1. Regulamin Konkursowej Jazdy Samochodem

2. Warto przejrzec Zal.J aby wiedziec jak go czytac (tutaj wszelkie watpliwosci techniczne wg zasady: co nie jest dozwolone jest zabronione).

3. Warto przecztac Przepisy FIA aby wiedziec jakie sa struktury wladzy rajdu, procedury oraz jakie sa kompetencje sedziego i procedury skladania protestow/wyjasnien przez zaloge.

4. KONIECZNIE PRZECZTAC Regulamin Uzupelniajacy imprezy do ktorej chcemy sie zglosic - jest tam napisane wszystko co potrzebujemy wiedziec o zawodach oraz precyzuje on regulamin ramowy.

 

i na koniec stara zlota zasada.... nie wazne czym wazne jak! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyna jest KJSem, i LPG nie zawsze przechodzi, dlatego pytam, czy jest to jakiś problem. Odpowiedź Raja albo Pana Andrzeja byłaby mile widziana. :P :wink:

 

Wszystko jest dopuszczone co ma kartę rejstracyjną z przeglądem ( ważnym :idea: ) może byc na gaz/węgiel/koks/mazut/ropa..itd.

Może startować jedna osoba , można z pilotem , może autem dojeżdzać wiecej osób ale na próbach max. dwie w kaskach "obojetnie jakich" Jak pamiętam trzeba miec wykupione NW :?: .Wystartuje kazdy kto zgłosi się w Motelu Subaru w sobotę między 8 a 9.30 będzie miał prawo jazdy i w/w dokumenty....Jeżeli nie Subaru to będzie startował w klasie "inne"

Pozdr.AK

ps.1 próba asfaltowa , pozostałe w większości szutrowe lub szutrowo/gliniasto/wodne ze względu na opady.... :mrgreen:

po Cynie X możliwość umycia auta .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście - zgłoszenia na miejscu.

Ja mam ważne pytanie w związku z w/w informacjami o Nw - czy na pewno jest konieczne? Muszę wiedziec czy kupować

 

Konieczne jest nw i oc :idea: , wpisowe 150zł :idea: i automatycznie czy ktoś chce czy nie :twisted: bedzie klasyfikowany w szutrowym Pucharze toru Słomczyn. Panowie z pucharu nie będą klasyfikowani w Cynie X . W cenie grill , napoje ,foto na stronie AK-rzemieślnik , Szaja przy mikrofonie :P itd. Nagrody Cyny X funduje Subaru Koper i firma Lotos :idea::idea: Jak ktoś chce cos ufundować 8) ...to PW do mnie :wink: Obecne bedzie TVN-turbo i wzmianka :roll: ..lub sprawozdanie z tej trudnej imprezy w mag. WRC.... :mrgreen:

AK

ps. widzowie( koledzy , narzeczone , sponsorzy :?: i Ci z forum co "chciałabym a boję się :mrgreen: ) ...jak zwykle mile widziani ( grill gratis ) jak bedzie padać może być ciekawie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...