Skocz do zawartości

amortyzatory legacy 92


boryna

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!

Poszukuję przednich amortyzatorów do subaru legacy 92r kombi 2.2.

Może ktoś pomoże albo podpowie gdzie znaleźć nowe nie drogie lub coś używanego w dobrym stanie, lub czy pasują od czegoś innego.

proszę o pomoc możecie pisać na mejla lub gg 2603063, babej@poczta.onet.pl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe hydrauliczne coś w dobrej cenie!

Mam jeszcze pytanie mój rozwalony amortyzator jest ulany cały olejem więc wychodzi na to że jest olejowy, i mam dziwny numer po którym nie mogę dojść co to za firma podaje numer (20314AA000RH, 91 07 10 prawy, 20314AA010LH lewy 92 07 10) czy te amortyzatory są jeszcze oryginale i czy olejowe.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe hydrauliczne coś w dobrej cenie!

Mam jeszcze pytanie mój rozwalony amortyzator jest ulany cały olejem więc wychodzi na to że jest olejowy, i mam dziwny numer po którym nie mogę dojść co to za firma podaje numer (20314AA000RH, 91 07 10 prawy, 20314AA010LH lewy 92 07 10) czy te amortyzatory są jeszcze oryginale i czy olejowe.

pozdro

 

Olejowo-gazowe (tak dla ścisłości). :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
możesz założyć prawie każde amory od legaca 94-99, imprezy 93-00, przy amorach od forestera i outbacka będzie stał trochę wyżej (ok4cm) wtedy musiałbyś wymienić komplet albo założyć ori sprężyny

 

a czy założenie sprężyn od forestera albo outbecka do takiego legacy nie będzie jakoś negatywnie wpływało na półosie od napędów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to masz kombi czy sedana? ja mam kombiaczka 92` 1,8 a może pomożecie jeszzcze czy znajdę gdzieś jakąś instrukcje całego tego auta karoseria elektryka i silnik do tego modelu.. pytanie troche nie na temat no ale byłbym wdzięczny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam podnosiłem swoją Imprezę i mam zawiechę od legacy 2.0 kombi z 1992r ostatnio wymieniałem tylne amorki. Najtańsze znalazłem na gdzieś w sieci by mod. Najtańsze były za 122 ale chyba poszły trochę do góry. Zaznaczam, że amorki są firmy magnum technology czyli totalna chińszczyzna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wymieniałem amorki w swoim dziadku. Założyłem KYB AGX(GAZOWE). Jest troszkę twardziej niż w serii. Cena za sztuke około 500zł trochę odstraszająca ale jeśli chce się troszkę na nich pojeździć to warto. Wszelaka chińszczyzna to złom :( nie polecam. Może taniej ale na dłuższą metę chyba nie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...