Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie tłumika GL


zamer

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co na razie odwieszam pomysł na zmianę wydechu na przelot i muszę kupić sobie jakiś tani tłumik końcowy do mojej imprezy kombi.

 

Znalazłem na alledrogo tłumik Bosala do Imprezy za 370 zł :shock: :arrow: http://www.allegro.pl/item1013720671_tl ... bosal.html

Na innej aukcji jest tłumik do Legacy za 109 zł który moim zdaniem wygląda identycznie :arrow: http://www.allegro.pl/item1010555972_tl ... atisy.html

 

I stąd moje pytanie czy będzie ten od Legacy pasował do Imprezy kombi 1,8 :?: Ma pojeździć krótko, ale ma pasować bez większej rzeźby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=16&t=133068

lub

viewtopic.php?f=16&t=133236

 

powinny pasować :D

 

a zwłaszcza że szukasz czegoś "na chwilę" bo i tak w końcu założysz przelot .... chociaż w N/A to będzie nienajlepsze wyjście. Ja z przelotem w wolnymssaku wytrzymałem 1 sezon i zakupiłem tłumik od GT ... bo nie dało sie z przelotowym wydechem w trasę jechać ... niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, siedze na budowie, internet przynosze ze wsi w kubełku, a Tobie zachciało się zdjęć. To oryginalny tłumik, który wisi na Imprezce GL 96, ja nie robiłem z nim nic, poprzedni wlasciciel Qba25 też nic. Na pewno nie jest przepalony. Oddam za subarowe nic, tzn. 80 lub 100 z przesyłką lub 5 żołądkowych gorzkich z miodem. Jezeli okrutnie zalezy Tobie na fotce, zrobię komórką i wyslę na Twój tel, tylko podaj numer na PW - taka na wsi bolszaja technika. Albo wpadnij na olsztynskie spotkanie majówkowe do mnie to obejrzysz w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...