Jump to content

Pytanie odnośnie tłumika GL

zamer
 Share

Recommended Posts

Póki co na razie odwieszam pomysł na zmianę wydechu na przelot i muszę kupić sobie jakiś tani tłumik końcowy do mojej imprezy kombi.

Znalazłem na alledrogo tłumik Bosala do Imprezy za 370 zł :shock: :arrow: http://www.allegro.pl/item1013720671_tl ... bosal.html

Na innej aukcji jest tłumik do Legacy za 109 zł który moim zdaniem wygląda identycznie :arrow: http://www.allegro.pl/item1010555972_tl ... atisy.html

I stąd moje pytanie czy będzie ten od Legacy pasował do Imprezy kombi 1,8 :?: Ma pojeździć krótko, ale ma pasować bez większej rzeźby.

viewtopic.php?f=16&t=133068

lub

viewtopic.php?f=16&t=133236

powinny pasować :D

a zwłaszcza że szukasz czegoś "na chwilę" bo i tak w końcu założysz przelot .... chociaż w N/A to będzie nienajlepsze wyjście. Ja z przelotem w wolnymssaku wytrzymałem 1 sezon i zakupiłem tłumik od GT ... bo nie dało sie z przelotowym wydechem w trasę jechać ... niestety.

Ło matko, siedze na budowie, internet przynosze ze wsi w kubełku, a Tobie zachciało się zdjęć. To oryginalny tłumik, który wisi na Imprezce GL 96, ja nie robiłem z nim nic, poprzedni wlasciciel Qba25 też nic. Na pewno nie jest przepalony. Oddam za subarowe nic, tzn. 80 lub 100 z przesyłką lub 5 żołądkowych gorzkich z miodem. Jezeli okrutnie zalezy Tobie na fotce, zrobię komórką i wyslę na Twój tel, tylko podaj numer na PW - taka na wsi bolszaja technika. Albo wpadnij na olsztynskie spotkanie majówkowe do mnie to obejrzysz w oryginale

Dobra, daruj sobie zdjęcie. Nie wiedziałem że się w cemencie bawisz :P A w Wawie bywasz??? Jak tak, to odebrałbym osobiście. A jak nie to umówimy się później co do wysyłki i przelewu :mrgreen: .