Jump to content

Zwiedzenie zachodniej europy

wolay

Recommended Posts

Zamierzam w te wakacje zwiedzic europe zachodnia. Moze ktos chcialby pojechac ze mna na dwa samochody. Palnowana trasa: Polska,Holandia, Belgia, Francja, Wlochy, Austria, Chorawacja, Polska. Planowany termin poczatek sierpnia. Byc moze trasa bedzie przebiegac w odwrotnym kierunku czyli poczynajac od Chorwacjii, Austrii, Wloch itd. Czekam na propozycje i sugestie, pozdrawiam.

Zamierzam w te wakacje zwiedzic europe zachodnia. Moze ktos chcialby pojechac ze mna na dwa samochody. Palnowana trasa: Polska,Holandia, Belgia, Francja, Wlochy, Austria, Chorawacja, Polska. Planowany termin poczatek sierpnia. Byc moze trasa bedzie przebiegac w odwrotnym kierunku czyli poczynajac od Chorwacjii, Austrii, Wloch itd. Czekam na propozycje i sugestie, pozdrawiam.

Ja chętnie bym się łapnął na początek odwrotnej trasy, bo za dwa tygodnie jadę do Chorwacji :)

Czas bedzie uzalezniony od dokladnego planu trasy no i oczywiscie finansow. Mysle ze trzeba bedzie poswiecic od 10-14 dni

Aflinta:

Jaka trasa i kiedy jedziesz do Chorwacji?

Planowałem sobie kiedyś taką wycieczkę z tym, że troszkę inną trasę. Żeby odpocząć, zwiedzić i wrócić cało potrzeba conajmniej trzech tygodni. A koszt? Wliczając paliwo, autostrady, najtańsze noclegi w namiocie i żarcie ze sobą? Dla dwóch osób minimum 5000 PLN, więc nie tanio. Za to przygoda jaka... A tak to człowiek wsiądzie w samolot, jeszcze dowiozą na miejsce i siedzi tam, jak ten kołek, bez swojej Subaryny. :(

Pozdrawiam,

Adimas

..ja bede przez caly sierpien w okolicach Paryza , takze jakby ktos zauwazyl moja Subaryne gdzies to PROSZE ZATRZYMYWAC. niestety nie bede mial dostepu (stalego) do kompa, nie bedzie jak sie zgadac na spotkanie ewentualne......

hmmm... Ja planów na urlop nie mam. Może i bym się skusił. Tylko dokładnej deklaracji to teraz nie dam. Tylko, właśnie pytanie kto jedzie z tobą...?? żeby się nie okazało, że pojechlibyśmy we 2-ch na dwa samochody... :mrgreen::mrgreen: