Skocz do zawartości

Liga Gokartowa Reaktywacja !!


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 419
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście gdyby ktoś na miejscu tym razem to przejął to prawdopodobnie byłoby mniej zamieszania

 

Mam nadzieję że ktoś (może Moniqa, Zofija ? ) ogarnie to tym razem, na następny raz postaram się być i pomogę tak jak pisałem wcześniej

 

Myślę, że spokojnie ogarniemy to z Moni na miejscu tym razem 8)

Niemniej fajnie by było gdybyś jednak dotarł :D

 

No tak..najpierw kuje a potem..szkoda. Jakoś damy rade z Zofijem ;) Tylko plizz...po każdym starcie niech kazdy podejdzie do nas i poda nika i nr karta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPERPROMOCJA MAJOWA

30zł poniedziałek - piątek

35zł sobota - niedziela i święta

 

przenosimy na jutro! :twisted:

nie trzeba, promocja jest przez caly tydzien :P

i mimo ze majowa to nadal trwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w porządku chociaż niestety moja ekipa spóźniła się i to o półtorej godziny. Niestety nie jestem zbyt dyspozycyjny na taką ligę więc odpuszczam i życzę wszystkim płynnie pokonanych szybkich zakrętów.

 

Mój najlepszy czas: 1:01:01 więc rewelacji nie było.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo zajefajnie-ci co nie zostali na ostatnie przejazd ok 23 niech zaluja bo jechalismy tylko w 10 kartow i w dodatku wszyscy oprocz mnie trzaskali ponizej 1:00 :mrgreen:

ja sieknalem w 3cim przejezdzie 1:00:63 czy jakos tak ale i tak jestem mega zadowolony bo co przejazd to poprawialem sie sekunde :mrgreen:

teraz tylko trenowac, trenowac i .... trenowac :wink:

 

P.S. Pozdrawiam wszystkich scigantow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za spota :!: jak zwykle było Super. Frekwencja całkiem spora bo chyba 17 lub 18 osób jeźdżących plus osoby towarzyszące

 

wyniki pozamiatał chyba kj5d robiąc z tego co pamietam ok 58,08 w ostatnim przejeździe. Ja tez jestem happy bo zszedłem poniżej 59 sek na 58,87

 

Zdecydowanie najlepsze wyniki osiagane były w ostatnim przejeździe ok 23 gdzie na torze było 10 kartów i 9 z nich kreciło poniżej 1 min. Wtedy całe 10 min można było walczyć z czasem i nie przejmować się stratami przy próbach wyprzedzania

 

Wyniki zabrała chyba Moniqa albo Zofija. Pewnie jak znajdą chwilę to je wklepią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super spotkanie, było rewelacyjnie :D

Dawno mnie tak plecy nie bolały :wink:

 

Fajnie było znów zobaczyć dawno niewidzianych znajomych i poznać nowych ludzi. Jeszcze przez jakiś czas pewnie będę mieć problem z dopasowaniem niektórych twarzy do nicka, ale myślę że z czasem, czyli kolejnymi edycjami ligi będzie coraz lepiej :wink:

 

Wyniki mam ja i w wrzucę je w wolnej chwili, czyli :roll: .....jak się taka znajdzie :P

 

No i do następnego odcinka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za super spota.

 

wyniki pozamiatał chyba kj5d robiąc z tego co pamietam ok 58,08 w ostatnim przejeździe. Ja tez jestem happy bo zszedłem poniżej 59 sek na 58,87

 

coś koło tej 23 jakieś cuda się działy :roll: tor Wam skrócili czy jak :?: :twisted::mrgreen:

następnym razem zostaje do końca :twisted:

 

 

a tak poważeniej to też jestem zadowolony bo zszedłem poniżej minuty :arrow: 59,51 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są już od dawna w takiej ładnej tabelce i chciałam wrzucić załącznik, tylko to paskudne forum pisze do mnie że:

"The extension xls is not allowed." :x :evil:

 

Czy ktoś wie o co chodzi? :roll:

Chciałabym w końcu Wam je zaprezentować... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, udało się 8)

 

Wyniki są w załączonym pliku. Wykorzystujemy format używany we wcześniejszych edycjach ligi forumowej, z tą samą zasadą naliczania punktów.

Wtedy bardzo dobrze się to sprawdzało.

 

Dla niewtajemniczonych zasady są takie, że:

1. z trzech przejazdów wybierany jest 1 najlepszy czas. Wpisywany jest w zakładkę "Wyniki". Będą tam dodawane kolejne wyniki z kolejnych eliminacji.

2. w zakładce "Ranking" prezentowane są punkty każdego z uczestników z kolejnych edycji oraz suma punktów ze wszystkich dotychczasowych eliminacji. Punktacja pozostaje taka sama jak do tej pory stosowana w lidze, czyli 25 pkt za I-sze miejsce, 23 za II-gie i kolejne o jeden mniej. Punktowane są miejsca do 24 włącznie.

3. osobno w zakładce "Najlepsze czasy" prowadzony jest ranking najlepszych czasów na poszczególnych torach. Na razie mamy tylko jeden tor, ale być może pomyślimy nad wprowadzeniem drugiego.

 

Zapraszamy na kolejne edycje :D

[attachment=0]Liga gokartowa Subaru 2010 v.1.rar[/attachment]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...