Skocz do zawartości

Oklejenie Tribeci :)


mbijos

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym zareklamować swoją firmę na moim samochodzie... :)

 

Nie chcę, aby obklejenie bylo ordynarne, tym bardziej, że chodzi o Tribecę,, która chyba się nie nadaje do krzykliwej reklamy :)

 

Tu prośba do Was, wiem, że klika takich wątków już bylo, ale, żaden nie dotyczyl Tribeci, może ktoś chcialby mi coś podpowiedzieć.. Bylbym bardzo wdzięczny.

 

Trbica model 2008, kolor ciemny grafit, logo firmy jest bialo zielone, dość dlugie w poziomie, ale niskie. Chodzi mi o naprawdę dyskretną reklamę, ale żeby mimo wszytsko byla widoczna, i żeby to nie bylo logo na drzwiach i tyle, szukam czegoś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy do Tribeki pasuje coś innego niż logo na drzwiach/klapie. O "rajdowym" oklejeniu na SUV-ie lepiej nawet nie myśleć :mrgreen:

Ale, powodzenia! 8)

 

 

myślę, ze jak dostaną odpowiednie wytyczne od zleceniodawcy to sobie poradzą tak by klient był zadowolony a sam projekt był estetyczny i nie wyglądał jak tzw "kwiatek do kożucha" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy do Tribeki pasuje coś innego niż logo na drzwiach/klapie. O "rajdowym" oklejeniu na SUV-ie lepiej nawet nie myśleć :mrgreen:

Ale, powodzenia! 8)

 

 

myślę, ze jak dostaną odpowiednie wytyczne od zleceniodawcy to sobie poradzą tak by klient był zadowolony a sam projekt był estetyczny i nie wyglądał jak tzw "kwiatek do kożucha" ;-)

 

Pewnie tak 8)

 

A mój post pisałem, nie widząc jeszcze Twojego, więc nie był "a propos" tych firm 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy do Tribeki pasuje coś innego niż logo na drzwiach/klapie. O "rajdowym" oklejeniu na SUV-ie lepiej nawet nie myśleć :mrgreen:

Ale, powodzenia! 8)

 

Nawet nie myślę o oklejeniu rajdowym :D Wyglądaloby to chyba obleśnie, bardziej chodzilo mi o to, żebyście może wskazali mi miejsca na samochodzie, które możnaby spróbować, ostatnio widzialem we Wloszech Audi Q7 z dwoma malymi naklejkami na klapie bagażnika, byly tak fajnie zrobione, że każdy na to chyba zwrócil uwagę, a wcale nie oszpecaly samochodu - o ile Q7 samo w sobie nie jest szpetne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...