Skocz do zawartości

Klub Subaru i zniżka...


mbijos

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy dobre miejsce na ten wątek wybralem, ale tu na pewno go ktoś przeczyta :)

 

Otóz dokladnie tydzień temu robilem przegląd mojej kuchanej Subarynki w ASO w Rzeszowie. Poltora roku temu kupując Subaru zapisalem się do Klubu Subaru, bo z czystej kalkulacji się to po prostu oplaca :) 240 zl oplaty czlonkowskiej zwraca się wlasciwie przy przeglądzie, a na początku kupowalem jeszcze parę akcesoriów więc uznalem to za dobry pomysl i na pewno nie stracilem :) Czlonkowstwo się skończylo, ja o tym zapomnialem, a niestety nikt mi z Klubu o tym nie przypomnial (a wystarczylby tylko mail :( ) Więc w marcu dzwonilem do Subaru, zeby się zapytac jak to czlonkowstwo odnowić, bo też nie wiedzialem i przy okazji zapytalem się czy ASO w Rzeszowie pomimo tego, że nie jest na www wymienione (i nigdy nie bylo) jako ASO uczestniczące w tym progrmie da mi zniżkę - odpowiedz oczywiście, że tak. W ASO Subaru w Rzeszowie zawsze zniżkę dostawalem bez problemów, ale wielkie moje zdziwienie gdy jednak tym razem Pan powiedzial mi, że NIE, NIE dam rabatu bo księgowa mnie zabije...

 

No i ja się tu pytam o co chodzi, czy Subaru Polska jest na tyle poważną firmą, że może wymóc na ASO uzcestnicwtwo czy nie może. Nie chodzi mi tu teraz o te 240 PLN, bo rozumiem, że powienienem zapytać w ASO w Rzeszowie, czy dalej uczestniczą, a nie zapytalem. Ale chodzi o zasadę, chodzi o traktowanie Klienta, a także potencjalnego Klienta (bo większość Subarokieroców chyba przy tej marce chcialaby zostać, kupując też kolejny samochód). Nie rozumiem... Poziom obslugi i jakość wykonywanej pracy uznaje za conajmniej zadowalającą (ASO Rzeszów), ale zasady wprawiają mnie w oslupienie :)

 

Myślalem, że mi przejdzie i zapomnę o temacie, ale nie zapomnę :)

 

Inną sprawą jest to, że kasę wplacilem już ponad miesiąc temu, a karty dalej nie ma... Plejad dalej nie ma... zniżki też nie bylo... Nic nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... aż spojrzałem na swoją kartę. Ważna do 05/2010. I tak sobie myślę:

1. Odezwie się SIP, klub lub któreś ASO w kwestii odnowienia?

2. Ważne toto do końca kwietnia czy maja?

 

A może temat przenieść do "pytań do dyrekcji". :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie odezwie, ja zapłaciłam następną składkę na to samo konto i dostałam po tygodniu nową kartę.

05/2010 oznacza wg mojej wiedzy, że karta jest ważna do końca maja.

 

Temat jest już w pytaniach, o tu:

viewtopic.php?f=3&t=125681

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasę wplacilem już ponad miesiąc temu, a karty dalej nie ma... Plejad dalej nie ma... zniżki też nie bylo... Nic nie ma...

Ja miałem podobnie, gdy skończyła się ważność karty, ale na podstawie potwierdzenia wpłaty na Klub Subaru zniżki były honorowane (ASO Koper).

Karta nie są wytwarzane przez SIP i oczekiwanie na nią miesiąc czy półtora to często tak bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasę wplacilem już ponad miesiąc temu, a karty dalej nie ma... Plejad dalej nie ma... zniżki też nie bylo... Nic nie ma...

Ja miałem podobnie, gdy skończyła się ważność karty, ale na podstawie potwierdzenia wpłaty na Klub Subaru zniżki były honorowane (ASO Koper).

Karta nie są wytwarzane przez SIP i oczekiwanie na nią miesiąc czy półtora to często tak bywa.

 

W porządku, to jeszcze mogę zrozumieć, nawet na karte kredytową czy bankomatową trzeba opczekać czasem nawet dwa trzy tygodnie, ale chodzi mi bardziej o honorowanie lub nie zniżek...

 

Zaryzykuje stwierdzenie, że w tej kwestii panuje bu.... balagan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...