Skocz do zawartości

...... [Kraków :P] 27 Rajd Krakowski 15-16 Lipca........


matt

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczór kawalerski...?? Świtna sprawa... Niezapomniane przeżycia... Ale ile on ma lat że już się rozwodzi i wraca do stanu czystości - a nie sorki to nie ta impreza :oops: No to nie wiem czy gratulować czy współczuć...?? :twisted:

 

 

Co do soboty to ja się piszę... Jestem na złożeniem ekipy forum w koszulkach... Zawsze będziemy się wyrużniać :arrow: i będzie niewątpliwie ciekawie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ręce normalnie opadają!

 

27 Rajd Krakowski 15-16 Lipca a nie lipiec!!!!!!

 

Nie śledziłem tej dyskusji, a żałuję, bo już powoli traciłem wiarę, że ludzie potrafią poprawnie pisać w naszym języku, a tymczasem znalazł się jakiś ostatni mohikanin, walczący o jego czystość :).

 

To przy okazji porada: nie kupuj nigdy magazynu "WRC", bo nabawisz się nerwicy :wink:. Według redakcji tego skądinąd ciekawego pisma nazw miesięcy się nie odmienia i basta. I są w tym przekonaniu bardzo konsekwentni :shock:.

 

I jeszcze do tego ostatnia z reklam jednej z sieci handlowych... Tam można kupić "jogurt 150 gram w cenie..." :x (to wytłuszczenie słowa "gram" to dla mniej... gramotnych :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan ja byłbym za tym żeby się wszyscy umówili o konkretnej godzinie w jakimś ustalonym miejscu tylko wcześniej przed rozpoczęciem. Jak umówimy się na miejscu to pewnie połowa się nie znajdzie... Niech ktoś zaproponuje miejsce wygodne dla wszystkich...

 

kropek jak nie zapomnę (bo pewnie na miejscę będę jechał prosto z pracy) to będę miał aparacik i zdjęcia czesać mam zamiar ostro. Może wezmę jeszcze przy okazji kamerkę, tylko ją odebrać muszę z naprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od liczby osób chętnych do ekipy, bo jeszcze się może okazać że zmieścimy się do jednego samochodu :roll: (Kajtek czym się wybierasz :?: ) dlatego dobrze by było, żeby się ludziska zdeklarowały, ja cyfraka biorę tyle że nie swojego, ale pstrykać będę :mrgreen:

z Alexem można się umówić w Wieliczce jeśli będzie chcieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym pojadę będzie zależało od tego kiedy pojadę... Jeżeli prosto z roboty to niestety fiatem (dwa miajsca) jeżeli zdążę zachaczyć o domek to oplem (cztery miejsca łącznie ze mną...) chyba że będzie wolna subarka to może nią się wybiorę, ale w niej jest tyle miejsca że też tylko cztery osoby (z kierowcą włącznie) się zmieszczą... Tak czy owak mogę zabrać 1 lub 3 osoby... wszystko zależy o której godzinie zbórka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś mam dziwne wrażenie, że skończy się jak z wyjazdem na SJS

 

właśnie looknąłem na mapki rajdu i odcinek przy Łapanowie zmieniony i idzie jednak inną trasą od słynnego miejsca zakrętu z zeszłego roku przez co zakręt ten będzie tym razem zupełnie inaczej przejeżdżany :| reszta wygląda że bez zmian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie looknąłem na mapki rajdu i odcinek przy Łapanowie zmieniony i idzie jednak inną trasą od słynnego miejsca zakrętu z zeszłego roku przez co zakręt ten będzie tym razem zupełnie inaczej przejeżdżany reszta wygląda że bez zmian

 

tak odcinek skręca w drugą strone. Ale spoko, to jest PZM więc napewno będzie ciekawie :twisted:

 

Kajtek- jakbys jechał Combo albo Imprezką to znajdzie sie jeszcze miejsce dla Magdy :?:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie wybieram (w sobote) i powinienem miec ze 2/3/4 miejsca wolne, fajnie by bylo pojechac ekpia bo 1) razniej, 2) nie znam tamtych okolic i wolalbym z kims pojechac co zna i wie gdzie sa dobre miejsca. Cyfraka zabieram wiec troche popstrykam i moze cos nakrecim:) Moze sie jakos umowimy w konkretnym miejscu i godzinie i pojedziemy na pare autek i wezmiemy kolegow co sie chca zabrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie proponowałbym zbiórkę albo wyjazd ok.8:30 - hmmm trasy dojazdowej tak super nie znam ale trudna nie jest :) jak już dojedziemy to kilka fajnych miejsc pamiętam a i WRC fan pewnie przedstawi swoje więc coś się wybierze napewno :)

 

miejsce zbiórki - hmmm - dawna siedziba SIPu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po rajdzie... Było naprawdę super... Nie licząc tego, że organizacja nawaliła trochę to było na co popatrzeć. Zdjęcia dam na forum jak będę miał troszeczkę więcej siły...

 

Kropek na trasie było prawie cały czas sucho... Dopiero pod koniec zaczęło padać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...