Skocz do zawartości

chlodnica do turbo 99 - pomocy!


filc

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy pomocy. samochod stoi rozgrzebany u mechanika i czeka na chlodnice. zamowiona okazala sie niepasujaca - bez wyjscia do skrzyni. obdzwonilem co moglem i dupa. tzn cos by i sie znalazlo ale w cenie powyzej 500, troche to kicha jesli sie wezmie pod uwage, ze u konkurencji kosztuja - jesli sa na magazynie!!! - 350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pomocy. samochod stoi rozgrzebany u mechanika i czeka na chlodnice. zamowiona okazala sie niepasujaca - bez wyjscia do skrzyni. obdzwonilem co moglem i dupa. tzn cos by i sie znalazlo ale w cenie powyzej 500, troche to kicha jesli sie wezmie pod uwage, ze u konkurencji kosztuja - jesli sa na magazynie!!! - 350.

 

ta ma, ale nie wiem czy pasuje do Twojego rocznika. Zmierz przede wszystkim wysokość rdzenia alu i skonsultuj

http://allegro.pl/item985952061_chlodni ... ester.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ma, ale nie wiem czy pasuje do Twojego rocznika. Zmierz przede wszystkim wysokość rdzenia alu i skonsultuj

http://allegro.pl/item985952061_chlodni ... ester.html

 

w ubieglym tyg. obdzwonilem cale allegro (m.in. tych z linka). wszedzie kaza czekac.

mnie jest potrzebna do turbo z 99, z klima, manualna skrzynia, bez korka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci się stało? Pękł górny zbiornik? Można wymienić na "customowy" aluminiowy. Ten już nie pęknie :-)

 

Leszek

 

peklo to cos czarne w miejscu w ktorym jest korek w chlodnicach, ktore go maja:) jesli mozna to wymienic i wszystko bedzie dzialac to dla mnie bomba.

powiedzcie mi jednak laskawie, gdzie miedzy Lodzia a Warszawa znajde kogos kto mi to zrobi? i ile to kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...