Skocz do zawartości

Lakierowanie całego nadwozia - cena???


m.adam

Rekomendowane odpowiedzi

Prowadze warsztat i powiem wam moi drodzy że cena lakierowania z zewnatrz wacha sie w granicach od 4000 do 5000 ceny 2000 mnie przerażaja narawde moze gdzies u janka w stodole lakierem do malowania ciezarówek . Ja lakieruje element w cenie 350 zł całosc uzgadniana jest z klientem , kwestia lakieru ceny i firmy :)

 

Brzmi dobrze :lol:

Czyli pomalowanie Forka ... dokładne porządne pomalowanie z wewnętrznymi progami i ramkami od drzwi i bagażnika i klapy tak żeby nigdzie poprzedni zielony lakier nie wystawał, demontaż i cała reszta 5000pln :?:

Gwarancję dajesz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuję lakiernika w Wawie do pomalowania przedniego błotnika i zderzaków w Imprezie WRX z 2004r. (kolor srebrny). Błotnik jest lekko wgnieciony (ale nie sądzę, żeby wymagał wymiany). Niestety ten błotnik to moja sprawka (dzisiaj :twisted: i ostatecznie przebrała się czara goryczy, tzn. uznałem, że czas najwyższy usunąć także "pamiątki" po poprzednim właścicielu na zderzakach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5kPLN-ów za całe auto to jest górna granica :!: za lakierowanie z zewnątrz.

Ja zapłaciłem troszkę mniej, bez komory silnika i słupków środkowych :wink:

 

Na ogólną cenę ma także wpływ to, czy jest to ten sam kolor czy zmiana, ile jest do poprawienia na blacharce itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lakiernika z mojego miasta czyli ze Szprotawy. Tak mi pomalował maskę spec c że cenka opada. Jeszcze nie widziałem takiej dokładności.

A i ceny normalne oraz co pierwszy raz widziałem możliwość wyboru materiałów średnia/wysoka półka

Jakby co priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Auto Fukowskiego, bo był polecany z paru źródeł jako dobry fachowiec ale ceną mnie troche zaskoczyli.

 

 

...co ja Ci mogę powiedziec - moje auto wlasnie zalicza 6 tydzien naprawy stłuczki (zderzak , blotnik, lampa - zero mechaniki) własnie u F.

 

tu mnie trochę zmartwiłeś, bo właśnie mam do nich wstawiać Forka na robotę i do tej pory byłem pewien, że przed Plejadami spokojnie go odbiorę :?

 

Rewelacyjny..

 

dsc_0311.jpg

 

"kolor dojdzie", "lakier ściemnieje", "to spoiler z klapą są z innego modelu", "zderzak był wcześniej malowany i drzwi", .. :lol: :roll:

 

Fuszerka policzona jak za złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lakiernika z mojego miasta czyli ze Szprotawy. Tak mi pomalował maskę spec c że cenka opada. Jeszcze nie widziałem takiej dokładności.

A i ceny normalne oraz co pierwszy raz widziałem możliwość wyboru materiałów średnia/wysoka półka

Jakby co priv

 

 

Malowanie malowaniu nie rowne....jeden wyleje morke ladnie bez polerki a drugi zjedzie papierem lakier na jajo i tez dla wiekszosci bedzie ladnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...