Skocz do zawartości

Acropolis Rally of Greece


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przemeq, jaki stajl ;) - normalnie lans pełną gębą :mrgreen:

 

Trochę tak, to prawda :mrgreen: . Ale lans nie był aż taki, bo chodziłem obładowany jak wielbłąd i mnie ledwo było widać zza bagażu (aparat + akcesoria, plecak z piciem i - nomen omen - owocami :mrgreen: ). Do zdjęcia zdjąłem i dlatego wygląda to jak lans...

 

To jeszcze na koniec taka zdjęciówka... (tu widać dokładnie reakcje greckich kibiców :evil: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam. Znam go. To jest on. Ten Przemeq. Tego drugiego osobiscie nie znam, wiec NIE potwierdzam.

Ales Przemeq se punktow nastrzelal. Ze łojezu.

Choroba, ze tez nie moglem tam byc tydzien pozniej.

 

Choroba, ale by fajnie było pójść tam z bratnią duszą... :( No cóż - może innym razem.

 

A, żeby nie było, że mi za dobrze: miałem jutro wracać do Polski, a pewnie nie wrócę, bo Grecy, oprócz tego, że żywiołowo kibicują, to uwielbiają też strajkować. Na jutro zapowiedzieli zamknięcie lotniska w Atenach :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq..foty są PIERWSZA KLASA! zazdroszcze..to coś niesamowitego widzieć takie rajdówki, w takiej ilości z takimi kierowcami na takiej próbie i to tak blisko...i to zdjęcie z Piotrusiem..miodzio..proszę w lepszej rozdzielczości 8)

jak nic będzie dyplom dla Ciebie i uśmiech..odciśnięty w betonie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, żeby nie było, że mi za dobrze: miałem jutro wracać do Polski, a pewnie nie wrócę, bo Grecy, oprócz tego, że żywiołowo kibicują, to uwielbiają też strajkować. Na jutro zapowiedzieli zamknięcie lotniska w Atenach :evil::evil::evil:

basen, plaza, i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loeb zapowiedział że jeżeli nie będzie fabrycznej Xsary to pojedzie prywatną najprawdopodobnie Kronos Racing. Loeb nie jest zabójczy sam w sobie zabójczy jest team Loeb/Xsara/Michelin. I Citroen wygrywa bez przerwy dlatego że ma najszybsze auto któe w dodatku się nie psuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...