Skocz do zawartości

Jak zdjąć boczki w Imprezie?


raison

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panowie!

 

Z racji, iż skaszanił się mechanizm podnoszenia szyby pasażera (tylko od jego strony, z "kokpitu" kierowcy wszystko cacy) chciałem zdjąć boka i obczaić co się dzieje :mrgreen: Wiem, że jest tam parę poukrywanych śrubek, które same się nie odkręcą :mrgreen: zatem prosżę o pomoc i podpowiedzi jak to zrobić tak aby dało się potem jeszcze złożyć wszystko do kupy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srubki pod klamką nie odkręcaj !!! Najważniejsze jest delikatne zdjęcie tego plastiku osłaniajacego klamke i tweeter.

Do odkręcenia jest tylko jedna,która znajduje się w tym zagłebieniu za które zamyka się drzwi,po jej odkręceniu wyciągasz plastik z przyciskiem do otwierania szyby i wypinasz kostke.Dalej to juz bulka z maslem,czyli odpinasz tapicerke z kolkow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu: w jaki sposób wymienić klamkę w tylnych drzwiach? Co trzeba odkręcić i na co uważać?

 

Ogólnie nie jest to jakaś wielka filozofia, jeśli postępujesz, jak pisał Elek. Najtrudniejsze jest takie ściągnięcie ramek, wokół klamek, żeby ich nie połamać. Najlepiej zrobić to małym śrubokrętem, wkładając go między wnętrze klamki i ramkę, i z wyczuciem. Mnie najłatwiej było rozpocząć od przodu, lub tyłu klamki, bo tam jest po jednym zatrzasku, od góry i z dołu są bodaj po dwa.

Generalnie lepiej delikatnie i zdecydowanie popróbować, niż od razu i "na siłę". Mnie się niestety pospieszyło i jedna ramka pękła była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...