Skocz do zawartości

Gdzie sie podziały moje (i nie tylko) pomuki się pytam się


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No sootyyyy......doczytałem się w innym wątku, że jeszcze nie wszystkie prace nad Forum sa skończone, czyli jest szansa, że to co jest, jest na razie profilaktyczne...tfu...prowizoryczne.....i tak wszyscy wiedzą o co chodzi.....:-)i może sie wrócą się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elek - Twoje auta nie mieszczą się na ekranie . Dasz radę zmniejszyć zdjęcia , albo w to miejsce wkleić cienkusia ?

 

 

to nie do mnie to alibi....:-), ja w tym nie uczestniczyłem....juz ktos ten temat poruszył, i chyba niedługo będzie oki....? :-) jak masz ,, cinekusia " to sobie wklej, u mnie niestety tylko grubasy:-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elek - Twoje auta nie mieszczą się na ekranie

juz ktos ten temat poruszył, i chyba niedługo będzie oki....? :-)

Będzie, jeśli wkleisz mniejsze zdjęcia :mrgreen: . (Taka jest, jeśli dobrze zrozumiałem, wstępna opinia Flippera. Na pewno taka jest moja opinia :wink: .)

Automagiczne zmniejszanie przez forum nie zmniejszało ilości przesyłanych danych. Rozwiązanie w którym to użytkownicy dbają o to co wklejają do podpisu jest jedynym sensownym. Niestety wymaga więcej pracy od forumowiczów :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automagiczne zmniejszanie przez forum nie zmniejszało ilości przesyłanych danych. Rozwiązanie w którym to użytkownicy dbają o to co wklejają do podpisu jest jedynym sensownym. Niestety wymaga więcej pracy od forumowiczów.

A praca ta polega na wpisaniu nowych wymiarów (i ew. nowej rozdzielczości) do odpowiedniego pola tekstowego w programie graficznym, a perfekcjoniści mogą wcześniej użyć narzędzia do kadrowania. Ot i wszystko. Szacunkowo 2 minuty 48 sekund. I wcale nie trzeba do tego Photoshopa czy innych płatnych programów - polecam wolnego (od ang. free a nie slow :wink: ) i bardzo dobrego Gimpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimp dobrym programem jest, ale do skadrowania i zmiany wielkości to jak wytaczanie STIaja żeby pojechać po bułki do sklepu, w zupełności wystarcza coś tego pokroju

http://filehippo.com/pl/download_irfanview/

, zajmuje oszałamiające 1.30MB, jest darmowy i prosty w obsłudze

jak potrzeba to mogę nawet zrobić obrazkowy tutorial jak dokonać takiego zmniejszenia/wykadrowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...