Skocz do zawartości

Wybór łączników stabilizatora


shrekair

Rekomendowane odpowiedzi

Do wymiany mam łączniki stabilizatora przód, do wyboru są:

 

- Łączniki stabilizatora Impreza WRX/STI cusco

- Łączniki stabilizatora Impreza WRX/STI ( z nie-ASO, producent subaru, to pewnie oryginały?)

- Łączniki stabilizatora Impreza oryginał z aso

 

wszystkie cenowo wyglądają podobnie, ale kwestia trwałości, które najlepiej zamontować? sprawdzałem i niby do N/A pasują łączniki z WRX/STI, poprawcie mnie jak się mylę.

 

z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne łączniki z STI są bardzo dobre. Nawet przy grubszych niż seryjnie stabilizatorach dają radę podczas gdy te niby lepsze nie zawsze. Ja bym kupił nowe oryginały od STI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podobno te "niby lepsze" nawet z wygiętego drutu i poliuretanu (whi...cośtam) w seryjnym aucie do codziennej jazdy wystarczają "na zawsze" ... :wink:
niestety tylko niby i nie na zawsze :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo to fajnie :D to teraz już na 100% wiem co kupić :D

na razie próbuję znaleźć jakiś VIN wrx sti z mojego rocznika żeby w aso porównać czy dokładnie ta sama część będzie do mnie pasowała i jak coś to od razu zakupię.

 

 

Widzę że zdania nt "whi..coś tam" są podzielone :/ ale ja pytałem o łączniki stabilizatora cusco. a te "whi...coś tam" to co to za cudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo to fajnie :D to teraz już na 100% wiem co kupić :D

na razie próbuję znaleźć jakiś VIN wrx sti z mojego rocznika żeby w aso porównać czy dokładnie ta sama część będzie do mnie pasowała i jak coś to od razu zakupię.

 

 

Widzę że zdania nt "whi..coś tam" są podzielone :/ ale ja pytałem o łączniki stabilizatora cusco. a te "whi...coś tam" to co to za cudo?

 

To Whi...coś tam to Whiteline, analogiczna część jak Cusco tylko inna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Legaca kilka miesiecy temu zakladalem te: http://www.allegro.pl/item1004640393_la ... ubaru.html i jak na razie zyja :lol: Cena uczciwa, wykonanie bardzo solidne. Najlepiej cyknij fotke lacznika u siebie i porownaj. Lacznikow w Subaru jest kilka typow i... tylko kilka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...