Skocz do zawartości

Przebieg między przeglądowy


Rekomendowane odpowiedzi

Czy można warunkowo przedłużyć przebieg dla tego jednego serwisu na 46000?

Niezbędne jest pismo do aso w którym planujesz serwis :idea: Po przeanalizowaniu sytuacji (trudna/średnio trudna itd.).....podejmą decyzję :twisted: ...Są dwie mozliwości...... :roll: :mrgreen: .

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis jest już uzgodniony w ASO A.Koper :wink: w wtorek 20 kwietnia

To prawdopodobnie pomoże w podjeciu własciwej decyzji..... :roll: .... w tej trudnej sprawie..... :mrgreen:

AK

Dziękuje serdecznie :wink: , już sobie poradziłem, pojechałem brata służbowym samochodem :D więc problemu nie będzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam przy okazji pytanko

dlaczego ustawiona jest tolerancja przeglądowa na +-500 km

jeśli chodzi o plus 500 to się zgodzę, ale jeśli chodzi o te - 500 to jest trochę dziwne i bez sensu,

bo jeśli np przegląd wypada mi na 45 kkm to powinienem go móc zrobić np na 40 kkm przy czym następny przegląd liczony powinie być jako 15 kkm od tych 40 kkm, czyli na 55 kkm (max 55,5 kkm)

wtedy nie było by żadnych problemów, a tak to trzeba się wstrzelić z przeglądem w odpowiedni czas i przebieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam przy okazji pytanko

... powinienem go móc zrobić np na 40 kkm przy czym następny przegląd liczony powinie być jako 15 kkm od tych 40 kkm, czyli na 55 kkm (max 55,5 kkm)

 

można tak zrobić, opisałeś dokładnie mój przypadek :) kiedy zrobiłem przegląd przy 40kkm przed wyjazdem w długą zagraniczną trasę (ponad 6,5 kkm). Następny przegląd mam na 55 kkm właśnie ustalony. Podejrzewam, że jakby ktoś przyjeżdżał do ASO co 5 kkm na przegląd to nie mieli by nic przeciwko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...