Skocz do zawartości

Ślub Pablonasa


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie oficjalnie nie było...albo przegapiłem....więc niniejszym informuję Szanowne Forum, że nasz Mod Techniczny, pablonas, dnia 17.04.2010r zmienia stan cywilny ze Szczęśliwego Wolnego Ptaka czyli kawalera.....w Jeszcze Szczęśliwszego Żonkosia.... :lol:

Piszę to tutaj, z prośbą o pozostawienie i nie przenoszenie gdzie indziej, bo co jak co, ale ożenek Moda Technicznego to jest coś naprawdę nadzwyczajnego.... :smile: czyli możemy to potraktować jako nowinkę - ciekawostkę techniczną.... :smile: Pablo, wszystkiego najlepszego na Nowej i Szczęśliwej (mam nadzieję :grin: ) drodze życia! I żeby Twoja Wybranka pokochała Subaraki tak samo jak my! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego Najlepszego, Mokrego Jajka, Happy New Year i czego tam sobie jeszcze zażyczysz.

 

szczere gratki :twisted:

 

 

To co 17.04 hulaj dusza piekła nie ma ? Robimy armagedon w technicznym ? :mrgreen:

Ja również życzę Wszystkiego naj- zacemu Modowi i Wybrance... a może 16-tego wieczorek kawalerski w technicznym :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

 

No ładnie. To ja tu w wirze przygotowań nie mam kiedy na Forum zajrzeć, a Wy mi tu takiego OT robicie w technicznym :twisted: Dobra. Udam, że nie zauważyłem w którym miejscu jest ten wątek :wink:

już była ;) no chyba, że tamta to nie ta... gdybym Cie pablo sprzedał to sorka... dla Twojego dobra to tylko :mrgreen:

Oczywiście, że ta. Dobrych kobiet i samochodów się nie zmienia :wink: :twisted:

 

Dzięki kochani :oops:

 

Jak już pisałem wcześniej. Jak ktoś ma ochotę poburczeć pod kościołem to zapraszam. Instrukcja dojazdu jest tu :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=1&t=132871

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...