Skocz do zawartości

Zwęrzenia w wężykach podciśnieniowych


biegus 1982

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Czy w wężyku od dolotu powietrza do selenoidu powinna by jakas zwęrzka ? Ponieważ wyciągnełem ten wężyk i okazuje sie że w miejscu gdzie jest najbliżej turbiny ( wysoka temperatura ) jest bardzo twardy na ocinku 5 cm. Teraz nie wiem czy to wężyk jest już zmurszały czy coś w nim siedzi. Bardzo proszę o informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że taki restryktor jest w drugim wężyku idącym do selenoidu ale on ma około 1 cm długosci.

 

[ Dodano: Pon Kwi 12, 2010 7:07 pm ]

Powiem tak auto było w gdyni juz chyba z 10 razy i nadal nic nie znaleźone długo by opowiadac. Po krutce to tyle że powyżej 5500 obrotów z pedałem gazu w podłodze obcina doładowanie do 0,5 bara i auto ma zamułe jakies 180 kucy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krutce to tyle że powyżej 5500 obrotów z pedałem gazu w podłodze obcina doładowanie do 0,5 bara i auto ma zamułe jakies 180 kucy.

 

Sprawdzano głośność zapłonu - stuki ? Jeżeli tak, to jakie wartości korekt (o ile był) ?

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozwinąć temat? Co masz na myśli mówiąc o blokowaniu się doładowania?

 

Tutaj kolega o tym pisał.

Nawet wywiązała się fascynująca dyskusja na temat poprawnej polszczyzny :wink: :mrgreen:

 

Obserwuje temat bo kumpel ma podobne objawy w swoim samochodzie. Mam nadzieję, że wszyscy damy rade poradzić sobie z problemami naszych ulubionych samochodów.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checią bym podjechał lecz jestem teraz uwięziony na wyspach aż do października

 

Ale samochod jest z Toba na wyspach, czy w Polsce zostal?

 

Jesli w Polsce to najwyzej moze wyslij go na lawetce do serwisu.

Jesli w UK - to znajdzie sie na pewno pare ogarniajacych Subaru serwisow tam.

W Irlandii moze nieco gorzej - ale tez da sie cos znalezc.

 

Chyba, że jakieś inne jeszcze wyspy masz na mysli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w razie czego masz w miare niedaleko do bardzo przyzwoitego mechanika - namiary na PW.

Ew. jak bedziesz mial czas w ktorys weekend mozemy sie jakos spiknac na przejazdzke z podpietym przynajmiej jakims ecuexplorerem albo czyms takim, zeby zobaczyc czy cos wyjdzie ewentualnie w logach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...