Skocz do zawartości

listwy ozdobne


jurek_k9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich posiadaczy jedynej słusznej marki :). Koledzy mam pytanie odnośnie listew ozdobnych na nadkola forester 98r. szukam i nie moge znaleźć... potrzebuje na lewą strone przedni błotnik, tylny błotnik i tylne drzwi(jest tam taka krótka). Gdzie można to dostać albo od czego może to pasować? proszę o informacje.

 

-- 7 lut 2011, o 12:24 --

 

koledzy tu są linki żeby była jasność o które listwy na błotniki mi chodzi. daje 2 linki do filmiku. Gość ma te listwy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ma te listwy.

Tak, listwy jak najbardziej :D , ale czy oni na tych filmikach mają zwykłe opony :?:

Bo ja jestem w szoku, że można Foresterem wykonać taki podjazd po grząskim błocie :!:

--

ps. moze jest czeskie forum Subaru ? Oni mają dluższą tradycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Sprwdzam już od miesięca allegro i olx ale nawet takiej wersji nie ma , a potrzebuje lewą tylną listwę . Może ktoś pomóc bo nie jeste,m biegły w szuklaniu po ANGIELSKU .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gość ma te listwy.

Tak, listwy jak najbardziej :D , ale czy oni na tych filmikach mają zwykłe opony :question:

Bo ja jestem w szoku, że można Foresterem wykonać taki podjazd po grząskim błocie icon_exclaim.gif

--

ps. moze jest czeskie forum Subaru ? Oni mają dluższą tradycję.

 

Subaru potrafi wiele, poszperaj na YT. Takie błotko to nic, kierowca kiepski i od razu by wjechał. Wystarczy spokojnie na reduktorku... Jeszcze przyczepę by wciągnął...

Fajny filmik np. jak Impreza Tira pod górkę wyciąga :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...